anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie macie doświadczenie z Allegro One Box (Allegro One Box, zielony

wwwafvpl
#8 Zapaleniec#
  1. 15 lip 2023, 08:33
    Przesyłka została nadana

  2. 15 lip 2023, 08:22
    Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.
    W jakich godzinach kurier powinien odbierać przesyłkę z paczkomatu ( do tej pory jest nie odebrana.
oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Client:47461344
#4 Eksplorator#

Przepraszam. Głoska „S” ma też pisaną drugą formę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@wwwafvpl Kurierzy odbierają przesyłki z punktów odbioru / zielonych @#$%matów w sobie tylko znanych terminach, czasami jest to nie częściej niż raz w tygodniu. 

Trochę lepiej to wygląda przy składaniu zleceń na odbiór przez kuriera (koszt 0zł można robić zlecenia osobno dla każdej przesyłki) - ale też trzeba uważać bo czasami kurier "zapomina" i na następny dzień trzeba złożyć nowe zlecenie. 

oznacz moderatorów

DTHurt_PL
#1 Nowicjusz#

Zdecydowanie najgorsza opcja dostawy to Allegro ONE. Częste zgubienia, uszkodzenia paczek, w dodatku problemy z odbiorami - kurier albo odbierze albo nie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj mamy, oby nigdy więcej nie mieli!!😡

oznacz moderatorów

Liusah
#7 Wielbiciel#

Tragedia! Nigdy więcej nic nie zamówię Allegro One. Jeden wielki bajzel. Godziny otwarcia punktów niezgodne z rzeczywistością. Zdarzyło mi się też, że punkt wciskał mi paczkę kogoś innego o innym numerze jako moją, bo źle sobie ją przyjęli. Teraz cztery przesyłki, które powinnam dostać tydzień temu są zagubione. Najpierw punkt odmówił przyjęcia, trzy dni czekania, aż się dowiedzą, dlaczego - pracownica nie została poinformowana, że jest Allegro One (wersja Allegro)/nie mieli jeszcze systemu do odbioru paczek (wersja punktu), kolejne 3 dni dostawy, podobno od wczoraj rana paczki w punkcie, ale wciąż nieprzyjęte. Sama znalazłam numer do właściciela punktu, bo Allegro nie ma bezpośredniego kontaktu ze swoimi punktami. Od niej dowiaduję się, że przesyłek nie ma fizycznie w punkcie. Ja mam wciąż status "czeka na wyznaczenie punktu alternatywnego". Telefonu do kuriera nie udostępnią, do magazynu też, bo... RODO (podobno magazyn ma prywatny numer :D). Od kolejnego pracownika dowiaduję się, że obsługuje ten rewir UPS, ale nie zna adresu ani telefonu. Nad niczym nie panują, nie załatwiają spraw na szybko, bo tu przecież o przesyłki kurierskie chodzi, to się w godzinach liczy, a nie w tygodniach załatwianie takich spraw. Do UPSa się nie dodzwonię, bo to tylko infolinia. Już sama bym pojechała do tego pożal się Boże magazynu, ale przecież to tajna informacja, gdzie jest moja paczka. I nie mam prezentu na święta, dziś już nie zdążę zamówić, żeby przyszło przed weekendem NIGDY WIĘCEJ!

oznacz moderatorów

czyzewskix
#2 Obserwator#

w opisie zawsze podają np kup do 14 jutro w punkcie ale zazwyczaj na drugi dzień info że przesyłka opóźniona , to coś ala Poczta Polska  totalna amatorka pewno łapanka kurierów kto pierwszy ten odbiera paczkę 

oznacz moderatorów