anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeśli odłacze kartę od allegro Smart to uruchomione 5 dostaw w styczniu nadal będzie u mnie działać?

21kasiunia21
#7 Wielbiciel#

Jeśli odłacze kartę od allegro Smart dzisiaj tj. 30.12.22r.,to uruchomione 5  dostaw w styczniu nadal będzie u mnie działać? Natomiast po tych 5 dostawach znowu będę mogła uruchomić usługę allegro Smart?

Czy nie ma potrzeby odłaczac tej karty, tylko po 5 dostawach znowu ściągnie mi się z karty opłata roczna na Smart?

Proszę o informację

Pozdrawiam

Katarzyna [edycja]

21kasiunia21

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@21kasiunia21 w ramach Allegro Smart! jest promocja Smart! na start i w jej ramach użytkownicy, którzy spełnią warunki, o których mowa w regulaminie oraz aktywują usługę Allegro Smart! będą mieli możliwość pięciokrotnego skorzystania z metod dostawy zamówień objętych usługą Allegro Smart! przez 3 miesiące. 
Czyli Ty w tej chwili korzystasz ze Smart! na start aktywowanego 16 grudnia 2022 roku, będzie aktywny do 16.03.2023 lub do momentu wykorzystania 5 przesyłek. 

Płatność za rocznego Smarta nie została pobrana automatycznie z karty po wygaśnięciu usługi, dlatego najprawdopodobniej po wykorzystaniu 5 darmowych przesyłek konieczne będzie ponowne wykupienie, abyś mogła korzystać z usługi. 
Dopytuję, jeszcze o to dla pewności, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

21kasiunia21
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację, czyli nie muszę dzisiaj odpinać karty, żeby opłata za Smart na rok się automatycznie nie ściągnęła? Ściągnie się dopiero po tych 5 przesyłkach jak ja sama znowu uruchomie, tak?

Pozdrawiam

Katarzyna Krzemińska 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@21kasiunia21 po aktywacji Smart na start, subskrypcja nie zostanie przedłużona automatycznie, czyli nie musisz odpinać karty, po wykorzystaniu pięciu darmowych dostaw, będziesz mogła wykupić rocznego Smarta ponownie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów