anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

karta podarunkowa

Client:103094832
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, poprosiłem Brata , który korzysta ze smarta na allegro aby zakupił mi z wykorzystaniem kodu z mojej karty rabatowej książkę i aby skorzystał z bezpłatnej dostawy dzięki smartowi. Niestety nie udało mu się zamówić dla mnie ksiązki z wykorzystaniem smarta, ale zastosował kod rabatowy z  karty podarunkowej , który wyczerpuje połowe przyznanego mi limitu środków . W warunkach wykorzystania kart podarunkowych allegro napisane jest iż jeżeli kupujący nie wykorzysta jednorazowo karty podarunkowej na zakup, to otrzyma nową kartę przypisaną do konta allegro o wartości nie wykorzystanych środkówi tak do całkowitego ich wykorzystania z karty. Czy gdzieś na koncie Brata pojawi się informacja o dostępnym limicie środków z niewykorzystanej karty, czy  jednak na moim koncie Allero pojawi się taka informacja, bo karta podarunkowa była na mnie, ale płacił nią brat ze swojego konta. Prosze o info.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103094832 Jeśli karta została przypisana na konto brata, to właśnie z poziomu tego konta będzie możliwość wykorzystania pozostałych środków na karcie. 

Kupony dostępne na koncie sprawdzisz tutaj: https://allegro.pl/zobacz/kupony#twoje-kupony 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wrocą tam gdzie wykorzystane czyli w tym przepadku konto brata.

oznacz moderatorów