anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

koniec usługi na allegro smart

mjkla
#2 Obserwator#

dlaczego po zakończeniu umowy na usługę smart nie mogę zrobić zamówienia powyżej 40 zł,system nie nalicza mi kosztów dostawy tylko sugeruje zawarcie umowy na 12 miesięcy.Umowa którą zawarłem skończyła się wczoraj.Czy w takiej sytuacji mam czekać 2 tygodnie na ,,automatyczne''rozwiązanie? Wydaje się że to absurdalne A może podstępne?Czy może mi to ktoś wyjaśnić, bo w odpowiedzi od konsultanta dostałem maila z czystą stroną.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz przedłużać, twoja decyzja. Smart jest jeszcze ważny 14 dni, czas wypowiedzi i pewnie dlatego sugerują żebyś teraz zapłacił. Nie da się zrobić zakupu???

oznacz moderatorów

mjkla
#2 Obserwator#

dzięki za odpowiedź.Też czytałem o tym .że taki niejasny stan trwa jeszcze 14 dni.I właśnie tego nie rozumiem.W umowie jest wyraźnie napisane ,,do 2-go stycznia.System nie nalicza mi kosztów dostawy w związku z czym nie kupuję.Chcę wyjaśnić w czym tkwi problem .W moim rozumieniu darmowe dostawy powinny się zakończyć 2-go stycznia .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mjkla To działa tak, że jeśli wykupisz Smart przykładowo na miesiąc, możesz z niego korzystać przez miesiąc + 14 dni. I zawsze tyle korzystaj, niczego nie opłacaj przed tym czasem, bo stracisz te dodatkowe 14 dni. Jeśli wykupisz na rok, także korzystasz ze Smart rok + 14 dni. Dopiero gdy Smart całkowicie wygaśnie, opłać następny okres. 

oznacz moderatorów

mjkla
#2 Obserwator#

obawiałem się czy zrobienie zakupu w tym darmowym okresie 14 dni może skukować obowiązkiem uiszczenia opłaty lub pobrania jej z automatu

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mjkla Po zakończeniu umowy masz 14-dniowy okres wypowiedzenia. W tym okresie nadal możesz swobodnie korzystać ze Smart i możesz zamawiać towary z darmową dostawą od kwoty 40 zł. Nie musisz zwracać uwagi na żadne sugestie. Dopiero po całkowitym wygaśnięciu Smart możesz go kupić ponownie na rok lub na miesiąc. Opłata za kolejny okres może zostać pobrana automatycznie z Twojego konta bankowego, jeśli masz podpiętą kartę płatniczą do konta Allegro. 

oznacz moderatorów

mjkla
#2 Obserwator#

Dzięki.Właśnie dokładnie chcę rostrzygnąć spór oautomatycznej opłaty.Jeśli czegoś nie kupuję to dlaczego automatycznej?Pozdrawiam:)

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mjkla Usuń kartę płatniczą z konta Allegro, wtedy nikt Ci nic nie będzie pobierał z konta automatycznie; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar...

oznacz moderatorów

mjkla
#2 Obserwator#

Dzięki.Tylko czy kiedyś przy przelewach nie doliczą.Nie wierzę w darmowe:) 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co nie możesz kupić powyżej 40zł, blokuje?

oznacz moderatorów

mjkla
#2 Obserwator#

Nie nalicza kosztów dostawy.Ja nie chcę darmowej:),,Darmowe ''są np. rozmowy tel.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedyś nie doliczą, jak już zapłacisz za dostawę to już nic się nie zmieni, tylko z automatu Smart się odnawia jak się ma podpiętą kartę płatniczą.

oznacz moderatorów