anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

koszyk i licytacja - podwójne płacenie za przesyłkę od tej samej osoby

oliwer127
#7 Wielbiciel#

Czy kto zna odpowiedź? mam  taki problem

Mam trzy zakupy od tego samego użytkownika - 2 w koszyku - "Klucz FL PATCH GUARD KEY Phoenix Contact" za 1 zł oraz "SKARPETY NA  PALCE ROZMIAR 39-42" za 20 zł oraz "MOP Z WIADREM DWUKOMOROWY SYSTEM CLEANMAXX" w >>moje zakupy<< (produkt wylicytowany) wszystkie te 3 produkty od tego samego sprzedającego są za więcej niż 40 zł a mam opcję SMART i wysyłka powinna być darmowa. Jednak gdy zaznaczam te produkty, wówczas za 2 w koszyku muszę zapłacić za przesyłkę i jeszcze dodatkowo za 1 produkt w "moje zakupy" - wylicytowany . Jak mam to dodać aby mieć 3 produkty jako jeden zakup i bez dostawy - z dostawą za darmo jako że są od 40 zł a mam opcję smart?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Powinno zadziałać tak: Screenshot 2021-12-03 at 18-35-31 Odp Jak mogę połaczyć zakupy z licytacji i kup teraz chodzi mi o dokonanie płatności w.png

oznacz moderatorów

oliwer127
#7 Wielbiciel#

probowałam LEW433 , na rozne sposoby, bez powodzenia, produkty dalej zostawały na swoim miejscu - i w koszyku i w moje zakupy. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@oliwer127 musisz te dwa produkty kupić wybrać wszystko łącznie z płatnością, ale jej nie kończyć, poczekać z 15 minut, anulować płatność w tych dwóch i zaznaczyć wszystkie razem ( 2 kupione + licytacja ) i na dole Opłać 🙂

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@oliwer127 żeby dostawa była w ramach Smart! nie tylko kupujący musi mieć wykupioną tą usługę, ale też w ofercie powinno być takie oznaczenie. Sprzedający którego przedmioty masz w koszyku i w zakładce Moje zakupy nie ma ofert ze Smart!, więc po połączeniu zakupów w jedno zamówienie, będzie naliczony koszt dostawy. W tym przypadku, poniważ sprzedający ma takie ustawienia dostawy będą to dwie przesyłki, czyli w zależności od wybranej metody dostawy będzie to 2x np. 8,99 zł (jeśli wybierzesz Paczkomat).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

oliwer127
#7 Wielbiciel#

opcji smart istonie nie miał, ale to aby i z koszyka i z moje zakupy dwa razy płacić za przesyłkę od tego samego sprzedawcy to przesada.

zrobcie to tak na allegro aby można było takie zakupy na przyszłoć łatwo scalić w jedno, tak aby i z moje zakupy (liytowane) i z koszyka od jednego sprzedawcy można było kupić z jedną przesyłką . aż wstyd aby tego nie można było zrobić (jesli nie ma smarta) lub z przesylka za zero zł jesli sprzedajacy i kupujący mają !smarta

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@oliwer127 te dwie przesyłki wynikają z ustawień dostawy sprzedającego, nie mamy na to wpływu. Zaznaczył, że w przypadku zamówienia z mopem w jednej paczce zmieści się tylko jeden przedmiot. Po prostu inaczej zamówienie mogłoby nie wejść do paczkomatu 🙂 Akurat Twoje pozostałe przedmioty są małe, ale nie musiały być i wtedy sprzedający miałby problem z wysyłką.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów