anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupon 30 zł za aktywację Allegro Smart

B2B3
#7 Wielbiciel#

Cześć, spełniam wszystkie warunki promocji, ale nie widzę kuponu, a podobno powinien się pojawić.

 

  1. Najpóźniej następnego dnia od 28 czerwca 2024 r. kupon rabatowy o wartości 30 zł zostanie przypisany do konta Użytkownika, który spełnił warunki o których mowa w § 1 ust. 3 powyżej. Kupon jednak będzie mógł być wykorzystany dopiero po aktywacji usługi Allegro Smart! na okres 12 miesięcy.

Nie mam jeszcze wykupionego kolejnego Smarta ale z tego zapisu wynika, że kupon widoczny być powinien. Czy ktoś też tak ma?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie mam jeszcze wykupionego kolejnego Smarta  co tzn?

oznacz moderatorów

B2B3
#7 Wielbiciel#

To znaczy że mój Smart wygasł i nie aktywowałem jeszcze kolejnego. I domysłałbym się, że kupon pojawi się w momencie kiedy wykupię kolejny ale w regulaminie jest napisane troche co innego w tym punkcie ktory przytoczylem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@B2B3 On nie wygasł, jest 14-dniowy okres wypowiedzenia, aktywuj go po 12.07 a masz 2tyg za darmo Smarta a wówczas dostaniesz monety.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@B2B3 czy możesz przesłać link do regulaminu, który przytaczasz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

B2B3
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@B2B3 ok, dziękuję! Twój Smart! jest wciąż aktywny ponieważ obowiązuje 14 dniowy okres wypowiedzenia. Dopytuję czy wpływa to na udział w promocji, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@B2B3 przykro mi, ale otrzymałam informację, że nie spełniasz warunków tej promocji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Musisz aktywować od nowa, tamten jest za stary.

oznacz moderatorów