anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam aktywną płatność Smart a jak chcę coś kupić i są to zakupy powyżej 40 zł to nalicza mi opłatę za

pszymczyk31
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@pszymczyk31 Sprzedawca też musi mieć Smarta. Poznasz to po ikonie Smart na jego aukcji. Poza tym musisz wybrać metodę dostawy ze znaczkiem Smart. Nie ma znaczka, nie ma darmowej dostawy.

Znaczek Smart wygląda tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pszymczyk31 Z tym Smartem to coraz więcej wątków, nie mam darmowej dostawy, wykupiłem itd. ale nikt nie czyta że darmowa dostawa nie oznacza że wszystkie zakupy są z darmowa dostawą, zawsze diabeł tkwi w szczegółach, musi być spełnione kilka warunków,

Z Allegro Smart! skorzystasz, jeśli
  • cena jednego przedmiotu lub łączna cena wielu przedmiotów od jednego sprzedającego wyniesie minimum 40 zł (dla przesyłek do Paczkomatów i punktów odbioru) lub 80 zł (dla przesyłek kurierskich)
  • przy zakupie jednego przedmiotu cena dostawy w ramach Allegro Smart! nie będzie wyższa, niż określono w tabeli
  • przy zakupie wielu przedmiotów od jednego sprzedającego łączny koszt dostawy (przed skorzystaniem z Allegro Smart!) w ramach jednej wysyłki z Allegro Smart! jest mniejszy, niż 40 zł*.

* Od 8 czerwca do 31 października 2021 limit ten wyniesie 100 zł.

Powyższe warunki muszą być spełnione łącznie.

Jak zrobić zakupy z dostawą Allegro Smart!
  1. Kup Allegro Smart!
  2. Szukaj ofert oznaczonych ikoną Allegro Smart!
  3. W wybranej ofercie użyj przycisku [kup teraz], [licytuj] lub dodaj przedmioty do koszyka.
  4. W następnym kroku wybierz opcję dostawy oznaczoną ikoną Allegro Smart!
  5. Zapłać za zakupy z góry, za pomocą jednej z metod szybkich płatności online Allegro Finanse.
oznacz moderatorów

pszymczyk31
#8 Zapaleniec#

Powyżej wkleiłem link spójrzcie proszę których warunków nie spełniam a smarta mam aktywnego do marca 2022 

Bo ja już zbaraniałem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pszymczyk31 Jeżeli w tej ofercie kupisz towar za 108.90 zł. masz wiele opcji darmowej dostawy Smart, także paczkomatem. Kliknij sobie na aukcji zakładkę Dostawa i zobacz - masz tam znaczek Smart przy wielu opcjach dostawy.

Jeżeli nalicza Ci opłatę, może próbujesz kupić coś dodatkowo, co nie ma dostawy Smart.

oznacz moderatorów

pszymczyk31
#8 Zapaleniec#

Właśnie w tym problem że nic nie mogę zrobić a w dniu dzisiejszym kupowałem coś i smart był aktywny 

Zaczynam się zastanawiać czy to nie jakieś kombinacje jak to było swego czasu w **piiip** 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pszymczyk31 A masz nad imieniem "Jesteś Smart", jeżeli tak to masz aktywny.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pszymczyk31 Prześlij proszę zrzuty ekranu, na których będzie widoczne, że w koszyku naliczana jest opłata za wysyłkę przedmiotu ze wskazanej oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pszymczyk31
#8 Zapaleniec#

Po kolejnym wylogowaniu i zalogowaniu wszystko poszło jak należy temat uważam za zamknięty 

Pozdrawiam wszystkich 

oznacz moderatorów