anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam oszczędności na dostawie około 400 zł, jak je odzyskać?

sztamunek1
#1 Nowicjusz#

jak odzyskać obszerności na Smart?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sztamunek1 

Pomyśl trochę. System po prostu wylicza ile wydałbyś na dostawy nie mając Smarta. Nie dość, że nie płacisz za wysyłkę to chciałbyś jeszcze dostać  kilka stówek ekstra 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Tak jak napisał LEW433  jak będziesz miał jakiś sposób na to , to napisz na forum jak to zrobić, bo ja mam całkiem sporą sumę a dodatkowa gotówka by się przydała.

 

 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

ale ten system to źle liczy coś, po zakupieniu smarta okienko z ilością pieniędzy jakie mogę zaoszczędzić ze smartem zamieniło się w okienko ile pieniędzy oszczędzam dzięki smart i licznik pieniędzy w obu przypadkach miał identyczną wartość...

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

bez komentarza 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobre, coraz lepiej, jak znajdziesz sposób to daj znać, mam zdecydowanie więcej, także przydałby mi się.🤣

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sztamunek1 Obszerność na Smacie jest nie do odzyskania. Każda nastęna dostawa zwiększa "obszerność' smarta

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@sztamunek1 
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/bezp%C5%82atne-zwroty-w-smart-kt...


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

Trzeba poprosić o zamianę na punkty PayBack ;). Będą 4, a że nie wypłacają poniżej 10, to wtedy są w całości kasowane. 

oznacz moderatorów