anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pomysł dotyczący allegro smart

Mucha336
#7 Wielbiciel#

Witam dzisiaj zauważyłem że po przedłużeniu allegro smart na 12mc nie zresetowało dotychczasowej kwoty oszczędności na wysyłkach. Fajną opcją by było aby dodać obok zaoszczędzonej kwoty opcję wyczyść/kasuj aby mieć przejrzysty podgląd ile faktycznie można zyskać przez 12mc,chyba że jest taka opcja a ja o tym nie wiem to bardzo proszę o instrukcję dziękuję i pozdrawiam Robert.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

@Mucha336 Nieco poza tematem - te "zyski" są tylko pozorne bo płacisz więcej za towar. Nie ma nic za darmo 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Mucha336 Zysku nie masz ,ewentualnie jak kupujesz po kilka pozycji od jednego sprzedawcy ,gdzie do każdej jest wliczona opłata za wysyłkę w cenę to faktycznie nie płacisz "0" za wysyłkę tylko wielokrotność normalnych kosztów nadania pojedynczych przedmiotów i rzeczywisty koszt nadania może osiągnąć dużo więcej niż byś zapłacił kupując bez smarta.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A na co to komu?

A) i tak nieraz dobiera zbędne rzeczy po kilka złotych żeby tylko poszło smartem

B) w cenie towarów są wliczone dopłaty do tego badziestwa + koszty zmarnowanych kartonów, folii itp. marnowanych przy ciągłych zwrotach smartem.

Ten śmieszny licznik jest tylko po to, żeby allegro mogło ludziom ciemnote wciskać....

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pamiętam raz tu na forum pojawiło się pytanie jak można widniejącą tam kwotę wypłacić 😄 To był dopiero hit.

oznacz moderatorów

Mucha336
#7 Wielbiciel#

Dobre poprawiłeś mi chumor dzięki 😂

oznacz moderatorów