anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem nie otrzymałem pieniędzy za zwrot kubków

arek_ch2
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry 03.12.2021 zrobiliśmy 2 zwroty na kubki pokoloruj mnie od firmy kukartka. Jeden zwrot na 291,51 zł drugi na 143,96. Zwrot na kwotę 291,51 otrzymaliśmy 16.12.. 21.12.2021 postanowiłam skontaktować się ze sprzedawcą ponieważ nie otrzymaliśmy jeszcze zwrotu na kwotę 143, 96. W dniu dzisiejszym sprzedawca poinformował mnie że państwo pieniądze wysłali dnia 15.12. Ja tych pieniędzy na koncie nie mam. Sprawdziliśmy konto pay i tam również ich nie ma. Jestem nawet w stanie wysłać państwu historie konta. Że zwrot nie przyszedł. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@arek_ch2 A otrzymaliście maila od Allegro z informacją o zwrocie środków? Jeśli jeden zwrot dotarł, to musiał być mail od Allegro. Drugi zwrot nie dotarł, a drugi mail był? Jeśli nie było, to sprzedawca nie oddał pieniędzy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedający zwraca to ty dostajesz maila od Allegro i po ok 3 dniach środki wracają tam skąd wyszły.A jak zakup z Allegro Pay to wracają i zasilają to konto.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ty piszemy z dużej litery, inaczej wyrażasz brak szacunku 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arek_ch2 Cześć. Sprzedający zlecił zwrot 435,47 zł 15 grudnia. Skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza, prześlemy Ci potwierdzenia tych przelewów i wyjaśnimy tę sprawę z Operatorem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów