anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam Smart. Dlaczego płacę za przesyłki?

rapper3d
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, jak do tej pory wszystko działało mi bardzo dobrze. Ale teraz mam pytanie. Allegro pokazuje że mam smart do stycznia 2023 roku a mimo to przesyłki mam płatne nawet po przekroczeniu kwoty która daje darmową przesylkę. Dlaczego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@rapper3d a oferty maja oznaczenie SMART? jest wiele czynników, które potrafią wyeliminować  darmową opcje dostawy.

oznacz moderatorów

Client:47295977
#11 Animator#

@rapper3d  Allegro Smart to nie jest nowość. Dziwne, że są ludzie, którzy nadal nie wiedzą jak działa ten wynalazek. 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rapper3d Dlatego, że przy zakupie musisz wybierać taką metodę dostawy, obok której jest znaczek Smart. Tak to wygląda; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dalego że Smart nie oznacza wszystkich dostaw za darmo, muszą być spełnione warunki.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rapper3d Cześć. Twoje ostatnie zakupy nie spełniły warunków darmowej dostawy z Allegro Smart! Jeśli chodzi o zamówienie numer ebc44fc1-52cc-11ec-adab-45a48536ba93 - sprzedający nie udostępnił Allegro Smart! (oferty nie były oznaczone ikoną smarta). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów