anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie miałem smarta przez 2tyg, dzisiaj postanowiłem na miesiac wykupić-Gdy kupiłem mam tylko 2 tyg??

sebsen
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Bo masz po zakończonym Smarcie 2 tyg wypowiedzenia a Ty wykupiłeś w czasie wypowiedzenia, więc Smart się przedłuża a nie zaczyna od nowa. Bylo poczekać 15dni i wówczas kupić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sebsen było odczekać 15 - 16 dni jak minie okres wypowiedzenia, bo przez te 14 dni można kupować w smarcie 🙂 

Czytać regulaminy !!!!

Masz miesiąc nie dwa tygodnie, przez 2 tygodnie miałeś smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Od kiedy Allegro przestrzega zapisów swojego regulaminu? 2 tygodnie rzecz umowna, u mnie zawsze 3 tygodnie a nawet więcej ze spamem wykup nowy pakiet, bo za chwile Smart nieaktywny. Czy mogą tak robić? Tak - mogą, jeśli niezgodne zapisy i decyzje z regulaminem są na korzyść konsumenta.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Po okresie aktywnego Smarta masz czas na zastanowienie, podczas zastanowienia masz nadal darmowe wysyłki. Trwa to zazwyczaj 2 tygodnie (u mnie było dłużej). Jeśli w tym czasie wykupisz pakiet, to ten darmowy okres wlicza się w nowy płatny pakiet. Aby tego uniknąć, korzystasz z darmowych wysyłek póki Allegro na to pozwala, a wykupujesz płatną subskrypcję, gdy opcja Smart jest w pełni wygaszona.  

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów