anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodač towaru do koszyka

Client:110089493
#2 Obserwator#

Witam, nie mogę dodač towarow do swojego koszyka jako kupujący. System przymusowo proponuje Smart, ale nie mogę otrzymac kod aktywacji, poniewaz moj telefon rejestrowany w Litwie (jestem z Litwy). Przed kilka miesięcy kupowalem w  Allegro i wszystko bylo OK. Pytanie - jak dodač towar do koszyka bez Smart?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Normalnie, Smart nie ma znaczenia, nie musisz mieć i nie każda oferta ma taką metodę dostawy, Smart>darmową. Daj link do oferty

oznacz moderatorów

Client:110089493
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110089493 czy gdy próbujesz dodać produkt do koszyka pojawia się jakiś komunikat? Jeśli tak, to prześlij proszę zrzut ekranu na którym komunikat będzie widoczny. Smart! nie jest wymagany aby złożyć zamówienie, chyba że oferta posiada specjalne oznaczenie dotyczące Smart!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:110089493
#2 Obserwator#

allegro.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może ta oferta nie ma możliwości opłacenia przez koszyk.

oznacz moderatorów

Client:110089493
#2 Obserwator#

W takim razie nie rozumię jak kupic ten towar?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To "male oszustwo", musisz wykupić ofertę na Smart i dopiero kupisz. To dla tych co mają już Smarta. Nie masz Smarta nie kupisz z tej oferty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:110089493 Nie chcesz kupić Smarta poproś kogoś co ma i niech Ci kupi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110089493 ta oferta jest w specjalnej cenie w ramach Smart! i dlatego konieczne jest posiadanie twej usługi, aby skorzystać z tej ceny. Przykro mi, ale w tej sytuacji konieczne będzie wykupienie Smart! aby móc dokonać zakupu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów