anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wykorzystac mojego kuponu na 100 zł i nie otrzymalem monet za dostawę do paczkomatu one box

stopagreg
#1 Nowicjusz#

Witam 

Nie mogę wykorzystać kuponu za 100zl oraz nie otrzymałem monet za dostawe do paczkomatu one box

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stopagreg co się dzieje, gdy próbujesz skorzystać z kuponu? Sprawdziłam, że jest dostępny na Twoim koncie. 

Upewnij się proszę, że oferta, którą chcesz kupić nie jest w jednej z kategorii:
Elektronika - Komputery - Internet Elektronika - Konsole i automaty - Microsoft Xbox 360 - Zdrapki Elektronika - Komputery - Kryptowaluty Elektronika - Telefony i Akcesoria - Pre-paid Kultura i rozrywka - Gry - Gry online (MMO) Kultura i rozrywka - Kody i doładowania Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Numizmatyka Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Pieniądz papierowy Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Produkty inwestycyjne.

Jeżeli chodzi o monety za dostawę Allegro One, to należy je odebrać w zakładce Monety. Przyznane Ci monety straciły ważność, ponieważ nie odebrałeś ich w wyznaczonym terminie, przyznaliśmy je ponownie, jednak na przyszłość pamiętaj, aby je odebrać 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów