anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie zwrócili mi pieniędzy i minęło już 30 dni co zrobić?

Client:103644704
#7 Wielbiciel#

Cześć, pieniądze za towary jeszcze nie przyszły i czekam na zwrot od sprzedawcy od 23.12.2012 r., gdzie jest problem? sprzedawcy jest TACTIX.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Odstąpiłeś od zakupu, rozumiem. Sprzedający ma 14 dni na zwrot, powinien to zrobić bezzwłocznie, po zwrocie środków Allegro wysyła ci maila, nie było zapewne nie zwrócił więc otwórz dyskusje: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103644704 Cześć. Sprawdź dokładnie konto bankowe, z którego płaciłeś. Jeśli nie masz pieniędzy, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy środki szybko odzyskasz. 

oznacz moderatorów

br.
#17 Koryfeusz#

@Client:103644704   Czy jesteś pewien że sprzedawca powinien zwrócić  pieniądze?  Pytałeś go?  Rozmawiałeś, zgłaszałeś odstąpienie od umowy?  Jeśli to sprzedawca prywatny nie musi przyjmować zwrotów i oddawać pieniędzy.

Przede  wszystkim najpierw pytaj  się sprzedającego  bo może on czeka i nie wie czy twoje pieniądze to darowizna jakaś?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103644704 widzę, że była to płatność przy odbiorze, ale w formularzu zwrotu wskazałaś numer konta do zwrotu wpłaty. Czy kontaktowałaś się ze sprzedającym? Zrób to proszę, a jeśli sprzedający nie odpowie możesz założyć dyskusję, a w niej po 24h poprosić o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów