anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieaktywny allegro smart

irgod7
#7 Wielbiciel#

opłaciłem allegro smart na rok wczoraj przy zakupach, następnego dnia nie jest aktywny.

Kiedy będzie aktywny?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@irgod7   A zakup spełnia warunki smart

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@irgod7 Ma być aktywny natychmiast. Sprawdź dokładnie, może aktywowałeś na innym koncie, a sprawdzasz na innym. Sprawdź też w zakładce Kupione, czy wpłata jest zakończona.

oznacz moderatorów

irgod7
#7 Wielbiciel#

opłaciłem razem z zakupami jakie robiłem.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wiem, ale miałeś sprawdzić, czy wpłata zakończona, miałeś też sprawdzić, czy aktywowałeś na tym samym koncie, na którym szukasz.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@irgod7 Smart działa tylko przy towarach i dostawach gdzie masz pokazane, ze są smart, nie każdy sprzedawca posiada Smarta lub przy wszystkich formach wysyłki. No i wartość zakupu jest ważna aby Smart był liczony

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@irgod7 Allegro Smart! na Twoim koncie jest aktywne i widzę, że we wczorajszym zamówieniu skorzystałeś z dostawy w ramach Smart! od jednego Sprzedającego, natomiast w drugim zamówieniu Sprzedający nie oferował dostawy w ramach Smart! i dlatego tutaj został dodany koszt wysyłki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@irgod7 Na koncie nad swoim Loginem musisz mieć napis "jesteś smart", nie masz pisz do ALL, najlepiej czat: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=bec2390b-f00a-428f-9200-26bb831738fb

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nad imieniem, nie loginem.

oznacz moderatorów