anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieodebrana przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
egon-e22
#2 Obserwator#

witam dokonałem ostatnio zakupów u jednego ze sprzedających wysyłka ze smart allegro do paczkomatu. niestety sprzedający pomylił numer telefonu kontaktowego i paczka do mnie nie dotarła. z tego co kontaktowałem się ze sprzedającym wysyłał on jakieś powiadomienia do mnie ale z racji ze nie jestem cały czas on-line to tych powiadomień nie odczytałem. z mojej strony chce zwrotu pieniędzy a on twierdzi że zgodnie z regulaminem bład jest po mojej strony. co robić w takie sytuacji

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedający pomylił to niech wyśle na swój koszt drugi raz i nie robi problemów, najlepiej otwórz dyskusję i masz tam pomoc Allegro, a od kogo ten zakup> firma czy prywatny?

zakup na zwykłym: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

zakup na Allegro Lokalne:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@egon-e22 Z tego co się orientuję to przy wszystkich wysyłkach SMART wszystkie dane (w tym numer telefonu) są zaczytywane automatycznie z tych podanych w zamówieniu.
Czy aby na pewno podałeś prawidłowy numer telefonu?

Zakup od osoby prywatnej czy od firmy?
Allegro zwykłe czy lokalnie?

oznacz moderatorów
egon-e22
#2 Obserwator#

tak podany nr telefonu był prawidłowy natomiast na etykiecie był podany nr telefonu sklepu z którego zamawiałem.

zakup od firmy 

allegro zwykłe opcja przez kup teraz

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@egon-e22 Wejdź TUTAJ.
Odszukaj ten zakup, rozwiń szczegóły i upewnij się co do podanego numeru telefonu - tak dla formalności.

"natomiast na etykiecie był podany nr telefonu sklepu z którego zamawiałem."
Skąd wiesz jeśli paczki nie odebrałeś?

Dziwna sprawa bo sprzedający musiałby specjalnie i własnoręcznie zmienić numer telefonu na inny niż podany przez Ciebie. Szczególnie dziwne jeśli była to przesyłka ze SMART bo tam chyba nie ma nawet takiej możliwości - ale nie mam co do tego 100% pewności.

Natomiast co do zwrotu - w szczegółach zamówienia kliknij zwróć zakup.


oznacz moderatorów
egon-e22
#2 Obserwator#

w zamówieniu jasno i czytelnie podane są moje dane wiec z mojej strony temat jest prosty wiec otwieram mu dyskusje i czekam na pomoc ze strony allegro dzieki za pomoc

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@egon-e22 Tu nawet nie trzeba żadnej dyskusji. Tu trzeba kliknąć zwróć zakup  😁

Pamiętaj, że jeśli nie złożysz oświadczenia o odstąpieniu od umowy to towar jest cały czas Twoją własnością.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@egon-e22 Nie daj się wkręcić na jakieś koszty jak to sprzedający pomylił.

oznacz moderatorów