anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nikt nie bierze pod uwage bezpodstawnych i niepotrzebnych wydatków które mi generujecie ??

Client:94909145
#7 Wielbiciel#

[EDYCJA] 
Sent: Saturday, March 18, 2023 4:20 PM
To: 'Allegro' <powiadomienia@allegro.pl>
Subject: RE: Twoja usługa Allegro Smart! wygasła

 

261.63 zł
Twoje oszczędności na dostawie  ???
Naprawde ???

 

Nikt nie bierze pod uwage bezpodstawnych i niepotrzebnych wydatków które mi generujecie ??

Wiele razy wystarczył by mi zakup towaru za 10-20 zł, ale jako że miałem opłacony „Allegro Smart!” musiałem dokonać u kazdego ze sprzedających  innych, innych, casem nie potrzebnych zakupów aby dobić do kwoty 40zł, która upoważniała mnie do dostawy gratis, i nikogo z Państwa nie obchodził fakt, że robiąc tylko takie zakupy jak mi były potrzebne, musiałbym płacić jeszcze raz za transport, pomimo że miałem opłacone ‘Allegro Smart!’…

Cała sytuacja nie wpływa na wzrost mojego zaufania do Allegro, a wrecz czuje się okłamany.

Myślałem że czasy „drobnego druczku” mamy już szczęśliwie za sobą, ale widzę że raczej nie…

Pozdrawiam / Saludos,

[edycja]

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:94909145  smart to kalkulacja. Jeśłi kupujesz dużo czesto i za wieksze kwoty - opłaca sie.

Jeśłi kupujesz sporadycznie i za 10-20 zł - wówczas ie nie opłaca.

Ale ani allegro ani sprzedający nie wiedzą ile kupujesz i oststeczna decyzje o zakupie usługi smart należy wyłącznie do Ciebie

W tym momencie smart na rok kosztuje 49 albo 59 zł ( nie pamietam teraz dokładnie) - tak można wykupić SMART NA ROK wiec zakładając że w ciągu ROKU kupisz 6 przedmiotów powyżej 45 zł i bedziesz miał darmową dostawe - już do tego nie dokładasz. Jeśłi takich zakupów bedziesz 12 ( 1 w miesiącu) to i tak jesteś 60 zł na plusie. Dodatkowy bonus to gratisowe zwroty w razie potrzeby

Nawet jeśli za pozostałe zakupy kupisz tylko to co potrzebujesz za 10-20 zł i zapąłcisz za przesyłke to smart dle Ciebie nadal będzie opłacalny.

Jełsi nie robisz 6 zakupów na 45 zł rocznie- wówczas smart nie jest opłacalny

oznacz moderatorów

Client:94909145
#7 Wielbiciel#

chyba wciąż nie rozumiesz - nieważne czy zapłacisz miesięcznie czy na rok, bo itak musisz płacić każdorazowo za transport, jeśli nie zrobisz super derogich zakupów, no i pomnóż sobie to przez ilśc sprzedających u ktoruch kupujesz... rachunek jest prosty...

Smart miałby sens gdyby mozna był sumowac wszystkie zakupy od wszystkich sprzedających, ale nie...
Przykład:

- od sprzedającego "X" kupujesz dywan za 200zł... OK obejmuje cie Smart, ale "X" nie ma w swej ofercie kawy, awięc musisz ją kupic za 38,50zł u sprzedawcy "Y", no i tu musisz juz płacic dodatkowo za transport 9,90zł, mimo ze masz opłaconego Smarta na rok miesiąc czy jak tam chcesz, a jesli ani "X" ani "Y" nie mają w ofercie n/p smyczy dla psa i musisz ją kupić u sprzedającego "Z" za 39,89zł + znowu 9,90zł za transport... 😞
No i gdzie jest ta "kalkulacja" ??
... a gdyby można zsumować te wszystkie zakupy, od eszystkich sprzedających ??
Wtedy byłoby super dla klientów, ale Allegro przestało by zarabiac...

Fakt, może to dla kogoś grosze, ale dlaczego znowu na naszą niekorzyść ??

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:94909145  kupujesz u jednego sprzedającego dywan -200 zł - smart nie płacisz ( 1x darmo)

Kupujesz u drugiego kawe 39 pln- płacisz transport ( możesz kupic dwie kawy i nie płacić)

Kupujesz smycz - 15 zl - płacisz

Za miesiąc kawa drożeje na 42 zł - nie płacisz ( drugi raz darmo)

Po tygodniu kupujesz etui do telefonu - 60 zl - trzeci raz darmo

potem znowu odkurzacz do zakupionego dywanu - czwraty raz darmo

 

Oczywiście że nie masz darmowej dostawy za każdym razem i od każdej złotówki. Ale generalnia jak Ci wyliczyłem wystarczy 6 zakupów ROCZNIE na kwote powyżej 45 zł i SMART SIE OPŁACA. Tak to matematyka

A teraz wyobraż sobie co proponujesz: kupujesz u trzech sprzedawćów różne potrzebne przedmioty każdy po 20 zł - chciałbys miec smart. A przyszło Ci do głowy że one jada w TRZECH RÓŻNYCH PRZESYŁKACH za które ktoś musi zpłacić ? I kto niby miałby to zrobić ? Każda paczka to koszt ok 10 zł . kto miałby to pokryć ?

oznacz moderatorów