anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena Allegro smart

Client:117487048
#7 Wielbiciel#

   Przeczytałam opinie o zakupach Allegro smart.
Dołączam swoją. Od niedawna jestem nowym użytkownikiem. 
Korzystałam z trzymiesięcznego, darmowego Allegro smart,
kupowałam produkty od różnych sprzedawców i nie płaciłam
za odbiór. Niestety, okres ten się skończył. W wielu e-mailach
namawiano mnie do kupna Allegro smart (jakie to będą korzyści).
Wykupiłam, żałuję, klapa na całego. Nie sumują się zakupy 
od różnych sprzedawców, płacę za przesyłki u każdego z nich,
dlatego też uważam, że jest to oszustwo. Zgadzam się z opinią:

,,A jak  się domyślam to kupujący nie wiedzieli że są przedmiotem eksperymentu. 
A eksperyment tak naprawdę polegał na tym, żeby podpuścić kupującego na  smartowe
zakupy po to, żeby potem nieświadomy niczego zapłącił przynajmniej podwójnie
albo jeszcze drożej. 
Wstydźcie się, to są metody bazarowe, ot coś w stylu 3 karty."

Allegro jest zdecydowanie przereklamowane.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:117487048 Przecież ten 3-miesieczny okres działa tak samo więc teraz odkryłaś coś innego, darmowy Smart był dobry- jak zapłaciłaś to niedobry? nie, tylko należy umieć korzystać ze Smarta: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s... możesz także w każdej chwili z niego zrezygnować, zwrócą Ci kasę.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przereklamowane i dzieki temu drogie!

Wszystko "darmowe dostawy" i "darmowe zwroty" oraz kolosalne prowizje za pośrednictwo zostały wliczone w cenę produktu. No może pojawiają się co jakiś czas perełki, czyli tanie produkty, do których początkujący sprzedający nie zdążyli policzyć wszystkich kosztów, w których to zysk klienta jest stratą sprzedajacego. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:117487048 Cześć. 🙂 Podczas 3-miesięcznego okresu próbnego nie ma możliwości łączenia zakupów od różnych sprzedających, nigdzie też nie informujemy o takiej opcji. 

Podczas okresu próbnego możesz przetestować Smarta, możesz też o wszystkich zasadach poczytać tutaj: https://allegro.pl/smart 

Jeśli nie jesteś zadowolona ze Smarta, możesz z niego zrezygnowaćGdy zrezygnujesz z Allegro Smart!, zwrócimy Ci pieniądze na rachunek, z którego została opłacona usługa. Zrobimy to po 14 dniach, licząc od momentu Twojej rezygnacji z usługi. Jeśli pierwszy raz korzystasz ze Smarta! na swoim koncie i w ciągu 30 dni zrezygnujesz z usługi, zwrócimy Ci pełen jej koszt – nawet jeśli w jej ramach zostały już zrobione zakupy. W pozostałych przypadkach kwotę zwrotu obliczymy proporcjonalnie do czasu świadczenia usługi, z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie opcji płatności za Allegro Smart!.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

No tak. Ja dodam jeszcze od siebie że w SMART:

- nie powinno się płacić za towar

- termin odbioru paczki z automatów, punktów nie powinien być ograniczony czasowo

- powinny być zwracane pieniądze z zakładki "Twoje oszczędności na dostawach to"

Cena 59.90 zł za rok subskrypcji jest zdecydowanie zawyżona.

oznacz moderatorów