anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaciłam składkę Smart! aby kupować bez kosztów przesyłek. A zapłaciłam 14 zł.

Client:42662382
#8 Zapaleniec#

Kupiłam samochód-skarbonkę za 70,99 zł plus koszty przesyłki 14 zł. A miało być przez miesiąc za darmo.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:42662382  zawsze kiedy kupujesz musisz patrzeć czy dana oferta jest oznaczona znaczkiem smart, także dany sposób wysyłki w ofercie

Jesłi bedziesz kupować z kilku ofert od jednego sprzedajacego aby byl smart wszystkie muszą mieć przynajmniej jedną wspólna metode dostawy oznaczoną smart.

Wówczas system nie bedzie liczył koszów wysyłki

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:42662382  a przeczytałeś cały regulamin usługi i jakie występują warunki żeby zadziałała usługa ?

oznacz moderatorów

Client:42662382
#8 Zapaleniec#

No nie 😜

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:42662382 Musisz kupować na aukcjach wyróżnionych ikoną Smart i wybierać sposoby wysyłki ze znaczkiem Smart. Nie ma znaczka, nie ma darmowej dostawy. Zobacz, jak to wygląda; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Być może kupiłaś na aukcji, w której Smart był tylko przy dostawie z kurierem, a w takim przypadku minimalna wartość towaru to 80 zł.

oznacz moderatorów

Client:42662382
#8 Zapaleniec#

Dziękuję,

m‌yślałam, że to z automatu idzie 😜

 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:42662382 Samo wykupienie Smarta nie jest gwarancją każdej darmowej dostawy, musisz przeczytać regulamin i warunki z dostawą Smart, oferty muszą być oznaczone ikonką Smart i jeszcze kilka warunków, najlepiej jak przeczytasz: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

Client:42662382
#8 Zapaleniec#

Dziękuję,

m‌yślałam, że to z automatu idzie 😜

oznacz moderatorów

Client:42662382
#8 Zapaleniec#

Dziękuję,

m‌yślałam, że to z automatu idzie 😛

 

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:42662382 Po pierwsze smart to nie żadna składka, bo te z reguły bywają cykliczne. Po drugie smart to nie żadna dyspensa czy inny odpust, dzięki któremu nie płacisz żadnych kosztów wysyłki przez okres, na który został wykupiony. Po trzecie przeczytaj instrukcję obsługi smarta,  a następnie zastanów się dlaczego zapłaciłaś koszty dostawy w ofercie, w której jedyna metoda dostawy (w tym przypadku kurierem) nie była objęta smartem. Po czwarte, jako pokutę 3 razy odmów regulamin allegro😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:42662382
#8 Zapaleniec#

Olaboga, nie dało się delikatniej? poczułam się jak w szkole.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:42662382 Spokojnie, oddychaj, nie jesteśmy już w rzeczonej szkole, a większość użytkowników forum ma te 18+😉
Nikt tu nie chce Twojej zguby, a jedynie tego żebyś zapamiętała, że allegro to nie je bajka i tu trzeba uważnie czytać wszelkie regulaminy, bo inaczej można być niemile zaskoczonym😏

PS No dobra, z tą pokutą daj sobie spokój i przeczytaj tylko raz😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów