anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszczędnosci SMART

lesyeuxvert
#7 Wielbiciel#

Cześć.

Gdzie tu mogę znaleźć informację ile zaoszczędziłam na dostawach mając SMARTa?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

lesyeuxvert
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 🙂 Tak myślałam, że to będzie kilka ładnych stówek 🙂 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lesyeuxvert Proszę:) Nie wiem z jakiego okresu jest to zliczane, ale najprawdopodobniej z ostatnich ok. 2 lat (przynajmniej u mnie to się zgadza co do grosza, patrząc po zakupach wstecz do listopada 2018 - @_HolaOla_ dobrze mi się wydaje, czy się mylę?🤔).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie mogę tego potwierdzić, bo masz aktywowany SMART raczej na innym koncie niż to, z którego tutaj piszesz, ale generalnie oszczędności na przesyłkach są liczone od daty aktywacji SMARTa na danym koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale ja nie mam innego konta😁

No nie jest od aktywacji smarta, bo pomiędzy dwoma rocznymi pakietami miałem prawie rok przerwy i jak wyżej pisałem, z drugiego pakietu są podliczone wszystkie smartowe wysyłki jakie mam w zakładce "kupione" do listopada 2018 włącznie (prócz jednej jeszcze starszej z bodaj września tegoż roku). Gdyby doliczyć poprzedniego smarta, to powinna być większa kwota niż ta, która jest.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Specjalnie dla Ciebie @Knowhere zgłębiłam się dokładniej w ten temat i wiem już, że podsumowanie oszczędności na Allegro Smart! w przeglądarkach, a dokładniej w zakładce Moje Allegro jest dostępne od 5 września 2019 roku. Widoczne tam kwoty to sumy zaoszczędzonych środków ze wszystkich posiadanych pakietów i są one przeliczane raz dziennie, zawsze w nocy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Moim zdaniem nic nie zaoszczędziłaś, bo za Smart płacisz, a pozostałe koszty wysyłek Smart są ukryte w cenie przedmiotów. Ci co nie mają Smart tracą na tym jeszcze więcej.

oznacz moderatorów