anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta Polska opóźnienia w doręczeniu przesyłek

RAFMAR_PL
#9 Pomysłodawca#

Witam,
Ostatnim czasem mamy bardzo dużo sygnałów od klientów na czas dostarczenia przesyłek Smart przez Pocztę Polska - opóźnienia sięgają już nawet do 8 dni i oczywiście brak danych ze śledzenia przesyłki.

Zgłaszane reklamacje do Poczty nic nie daje, bo i tak ja odrzucą, bo COVID-19

Niezadowolenie klientów tą usługą rośnie a co allegro na to?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Na tempo dostawy wpływu nikt nie ma i allegro też tu raczej nie pomoże .Jesteś niezadowolony możesz zmienić dostawcę bo zaniżonej oceny za czas dostawy to ci nie będą chcieli usunąć. 

oznacz moderatorów

RAFMAR_PL
#9 Pomysłodawca#

allegro ma wpływ na przewoźnika bo ma z nim podpisaną umowę

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@RAFMAR_PL 

ja też mam umowy z kilkoma przewoznikami. I jaki mam na nich wpływ ??

Żaden

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Każde z nich ma swój regulamin a terminy dostawy dostawy są sugerowane ale mogą się wydłużać .Reklamację można dopiero składać po upływie 14 dni roboczych .Oczywiście cierpią na tym tak sprzedawcy jak i ci co kupili i chcą mieć towar szybko u siebie .Może trzeba będzie składać reklamację do allegro .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

podpisuję się pod tym postem .  Allegro powinno zmienić średni czas doręczenia dla przesyłek Poczty Polskiej 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mdrogeria Powinni ,bo nie tylko cierpią użytkownicy ale i wizerunkowo samo allegro że zezwala i nie reaguje na takie działania.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria @mwmonety @RAFMAR_PL  - plus Poczta Polska sama twierdzi że opieranie się na jej trackingu nie ma sensu bo jest on tylko poglądowy i nie musi być dokładny.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Tymczasem w Allegro: dołącz do Programu Szybkich Dostaw z Pocztą Polską 😃

oznacz moderatorów