anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka zwrotna Smart utknęła albo zaginęła w Allegro One, mogę stracić pieniądze

lesmad
#8 Zapaleniec#

Przesyłka zwrotna Smart nadana w automacie One Box 13.06.2024, do tej pory czyli do 7.00 dn. 18.06.2024 w śledzeniu ma status "nadana", czyli w ogóle nie wyjechała. Tymczasem nawet jeszcze nie mogę złożyć reklamacji w Allegro Box, bo musi upłynąć 30 dni (!!!!!!) żeby uznano przesyłkę za niedoręczoną! W międzyczasie upłyną wszelkie terminy związane ze zwrotem, zatem stracę pieniądze. Tak Allegro robi w bambuko wszystkich korzystających ze Smart i zmuszonych do korzystania z zielonego dziadostwa Allegro One Box, bo akurat sprzedający wykluczył Inpost, w którym nigdy jeszcze nic mi nie zginęło.

Sprawa kwalifikuje się nie tylko do rzecznika konsumentów, czy urzędu ds. konkurencji, ale wręcz wprost do prokuratury.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lesmad czy chodzi o zwrot do zamówienia nr 09e2d770-27e5-11ef-9bcc-4764e1d3c8d2? 
Przesyłka dzisiaj została odebrana i trafiła do magazynu stąd zostanie odesłana do sprzedającego. Terminy na odstąpienie od umowy nie upłyną, wysłałeś zwrot w terminie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lesmad
#8 Zapaleniec#

Tzn. wszystko niby w porządku? Proszę nie manipulować! Gdyby nie moja wielowątkowa interwencja, to przesyłka gniłaby nadal w automacie, jeszcze może przysłowiowy ruski miesiąc i przysłowiowy pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował. Tak niestety realnie funkcjonuje wasz zielony One Box. Unikam go jak ognia, ale w tej konkretnej transakcji sprzedający nie pozostawił wyboru, nie mogłem np. skorzystać z Inpostu.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@lesmad 🤔 możesz dać numer oferty? Ktoś ma One a nie ma InPostu ... może Allegro wprowadziło kolejną nowość i samo wybiera ... automat do którego trafi Twoja przesyłka xD 

oznacz moderatorów