anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rezygnacja zwrot zakupionego przedmiotu

doraugust
#1 Nowicjusz#

mam pytanie, jeżeli zakupiłem przedmiot i po zakupie zorientowałem się, że omyłkowo zamówiłem inny model żarówek, który w ofercie miał sprzedający. Czy mogę nie odbierać z paczkomatu i zostanie on przesłany do dostawcy ?  Po wypełnieniu formularza zwrotu zostaną mi zwrócone środki? Mam pakiet smart.

proszę o informację 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@doraugust Tak, masz prawo do zwrotu. Pieniądze Ci sprzedawca zwróci, ale nie zapomnij kliknąć zwrotu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz nie obierać. Wypełnij formularz zwrotu, sprzedawca będzie Ci musiał zwrócić wpłatę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zrób zwrot w zakładce kupione. Sprzedawca nie będzie zadowolony ale masz prawo, jeżeli zakup od firmy dla klienta indywidualnego.

oznacz moderatorów

Client:39437616
#9 Pomysłodawca#

Z tego co mi się wydaje jeżeli Pan posiada pakiet smart to powroty nieodebranej paczki są darmowe więc sprzedający machnie ręką i tyle 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39437616 No nie, bo były już na AG tematy, gdzie za powrót nieodebranej przesyłki smartowej były naliczane sprzedającemu koszty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, każdy, kto sprzedaje w internecie, ma zwroty wkalkulowane w swój biznes więc ocena czy sprzedający będzie zadowolony czy nie będzie zadowolony nie jest potrzebna. Takie jest prawo kupującego i nie ma powodu, żeby straszyć go niezadowoleniem sprzedawcy🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok rozumiem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 🙃

oznacz moderatorów