anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samodzielny smart Family dla rodziny

_marcinko
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mam aktywnego smart! i dodałem kogoś do rodziny więc rozumiem że ta dodana osoba może teraz korzystać z mojego smart! ... więc kupując ze swojego konta ma możliwość wyboru darmowej wysyłki

ale dostałem info od tej osoby ze każdy zakup ja jako organizator grupy rodzinnej musze jej akceptować.

Czy jest możliwość, żeby osoba dodana do rodziny mogla na swoim koncie robić zakupy tak jakby miała wykupiony smart!. Kupować płacić i mieć darmowe dostawy tak jak ja? Jesli tak to jak to zrobic bo w tej chwili osoba dodana musi wyslac mi prośbę zebym doknończyl transakcje... czyli pewnie nawet zapłacil!!!

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_marcinko, jeśli organizator rodziny udostępnia Smart! w Allegro Family, to każdy członek Allegro Family może albo sam kupić przedmiot z wysyłką Smart! albo poprosić go o zakup.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, jeśli organizator korzysta z Allegro Smart! lub Smart! na Start, może udostępnić darmową dostawę i zwroty wszystkim członkom Allegro Family.

To, czy w Allegro Family masz Allegro Smart!, czy Smart! na Start zależy od pakietu, z którego korzysta organizator. Na przykład: jeśli organizator ma Smart! na Start, to oznacza, że wszyscy członkowie mają do wykorzystania 5 zamówień z darmową dostawą i zwrotem – na całą rodzinę.

Jako członek rodziny możesz robić zakupy z Allegro Smart! lub Smart! na Start samodzielnie albo poprosić o nie organizatora.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_marcinko 

Tak, jeśli organizator korzysta z Allegro Smart! lub Smart! na Start, może udostępnić darmową dostawę i zwroty wszystkim członkom Allegro Family.

To, czy w Allegro Family masz Allegro Smart!, czy Smart! na Start zależy od pakietu, z którego korzysta organizator. Na przykład: jeśli organizator ma Smart! na Start, to oznacza, że wszyscy członkowie mają do wykorzystania 5 zamówień z darmową dostawą i zwrotem – na całą rodzinę.

Jako członek rodziny możesz robić zakupy z Allegro Smart! lub Smart! na Start samodzielnie albo poprosić o nie organizatora.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-family/jak-dolaczyc-do-allegro-family-m0G0Ard1XiY#cz...

oznacz moderatorów