anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd wziąść etykietę zwrotu?

gbeti
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, kupiłam przedmiot z opcją smart, ponieważ gabaryty były duże dostępna była tylko przesyłka kurierska, teraz chcę zrobić zwrot i mam do wyboru tylko paczkomat inpost lub własna przesyłka, w warunkach przeczytałam że mogę paczkę nadać np. na poczcie tylko muszę mieć etykietę zwrotu, i tu moje pytanie skąd taką etykietę wziąść?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@gbeti

A nie jest tak że sprzedawca zmienił z paczkomatu na kuriera ?

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy i kliknij [szczegóły zakupu] przy zamówieniu, z którego produkt chcesz zwrócić. Następnie kliknij [zwróć część lub całość zakupu].
  2. Wskaż przedmioty, które chcesz zwrócić, i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  3. Wypełnij formularz – podaj w nim dane do zwrotu środków. Następnie kliknij [zwracam produkty].
  4. Na kolejnej stronie wskaż sposób wysyłki zwracanej paczki (z Allegro Smart! lub wysyłką własną).
________
Κώστας
oznacz moderatorów

gbeti
#1 Nowicjusz#

masz rację, ja wybrałam paczkomat a przyszło kurierem, i co teraz?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisałem powyżej, napisz do Allegro pomogą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gbeti Nie rób zwrotu w ten sposób jak nie wchodzi gabarytowo, napisz do Allegro, musisz mieć zwrot darmowy przy Smarcie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów