anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart a koszty wysyłki

lucy374
#1 Nowicjusz#

dzień dobry, jak mam takie pytanie, czy wykupując usługę allegro smart wiedzieliście, że cena musi być powyżej 45 a nie tak jak do tej pory 40 pln? co zrobić, jeżeli sprzedający celowo ustalają cenę na 43 i koszt wysyłki nie jest pokrywany? czy tylko ja mam poczucie, ze to nie w porządku? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Tak wiedzieliśmy, jest od 21.11.2022r, a sprzedający może ustawić cenę jaką chce, Ty szukaj ofert które Ci odpowiadają.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lucy374 zaraz rok będzie jak to obowiązuje, sprzedawca ustawa cenę nie na podstawie smarta 😞 wyszło 43 zł to tak sprzedaje 🙂 Poszukaj tego samego produktu drożej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@lucy374 To się nazywa > pretensja do garbatego, że ma proste dzieci > albo "dlaczego woda jest mokra?" > czy to nie dziwne?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Ziolko39 komuno wróć, chciałoby się rzec. Niektórym marzą się ceny odgórnie i urzędowo ustalane. Co za czasy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mikeza Przespałeś, już jest.😡

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@LEW433 w sumie masz rację, allegro już dawno swoją polityką wróciło do tych czasów. Szczególnie widać to po katalogu produktów. Wszystko jest wspólne, dzielimy się swoją wiedzą, nie ma własności intelektualnej i prawnej, ani żadnej jej ochrony. Każdy kradnie w ramach obowiązującego regulaminu i wszyscy są szczęśliwi.

zapomniałem dodać, że promujemy i wspomagamy swoich konkurentów, bo wszyscy pracujemy dla wspólnego dobra naszego portalu 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

nie wiedziałem, że wracamy do dawnych lat, gdzie ceny były ustalane odgórnie, czyli urzędowo. Od kiedy to sprzedawca ma dostosowywać swoje ceny do smarta ? sprzedaje za tyle, za ile chce, to jego biznes i jego decyzje. Zresztą wiele osób nie korzysta z darmowych przesyłek i sugerują się wtedy niską ceną.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

misiaczekmr
#10 Popularyzator#

dorzuć coś jeszcze, albo kup 2 sztuki - a potem zwróć

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@misiaczekmr Czyżby następca Lwa? > czy tylko papuga?

oznacz moderatorów

Client:56532927
#8 Zapaleniec#

Ja mam lepszą wiadomość o Smarcie. Mam aktywny Smart, chcę kupić produkty za ponad 56 zł ale nalicza mi się koszty dostawy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:56532927 a oferta ma oznaczenie smart? Jaka metoda dostawy?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:56532927 Pokaż link do aukcji to powiemy Ci czemu tak się dzieje.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

bo zapewne jest tylko opcja kuriera, a tam trzeba zrobić zakup za 65zł.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów