anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart dozywotnia ciągłość?

Lingam1
#8 Zapaleniec#

Roczny okres wykupionego programu smart dobiegła końca i system wymusza ewentualne jego przedłuzenie z dniem końca poprzedniego rocznego okresu. Więc smart nie był wykupiony na rok? Dlaczego Allegro działa w ten sposób nie dając możliwości po prostu opłacenia następnego rocznego okresu z dniem płatności? Jakieś dziwne podstawy, regulaminy? Jak przejść z rocznego smarta na miesięczny?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lingam1 jak jest podpięta kartą płatniczą do konta Allegro Smart przedłuża się samoczynnie.

oznacz moderatorów

Lingam1
#8 Zapaleniec#

jak/gdzie odłączyć podpięta kartę konta allegro smart i czy to zresetuje te permanentne ustawienia?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Lingam1 tu https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze?action=list nie będzie opłaty to subskrypcja wygaśnie .

oznacz moderatorów

Lingam1
#8 Zapaleniec#

usunałem wszystkie karty podpięte (żeby nie było watpliwosci ) i nadal w zakładce allegro smart system wymusza ewentualne przedłużenie z data wsteczna (wygasniecia poprzedniego rocznego okresu) ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie płać i już.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Lingam1 zignoruj tą wiadomość , będziesz chciał to opłacisz z tej zakładki -https://allegro.pl/smart

 

oznacz moderatorów

Lingam1
#8 Zapaleniec#

to nie jest wiadomosc tylko stan w zakładce Allegro smart przy próbie zapłaty z linka  również pamieta datę wygasniecia smarta niestety

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak pobrało to już masz wykupiony ale normalnie Smart masz ważny 1rok i 14dni>okres wypowiedzenia. Wówczas zyskuje te 14dni.

oznacz moderatorów

Lingam1
#8 Zapaleniec#

O to jest ciekawa podpowiedz, nie sciagneło mi z karty atomatycznie..... sugerujesz że takie zaciaganie daty przedłużenia jest spowodowane tym że nie minęło te 14 dni od daty wygasnięcia poprzedniego rocznego smarta? a po tym terminie będe mógł zaczac nowy abonament z dniem zapłaty? czy też sugerujesz ze muszę złozyć wypowiedzenie szybciutko bo kupienie smarta wiaze mnie dozywotnio a nie na roczny okres wykupienia?

oznacz moderatorów

timbersher
#7 Wielbiciel#

Jeżeli nie zrobiłeś tego wcześniej nie masz takiej możliwości. Kwotę za przedłużenie doliczą do twojego konta. Nie mogłem nic zrobić. Wykupiłem przedłużenie i od razu zrezygnowałem. Chyba jedyne wyjście. Jak to mówią chytry 2 razy traci. I tak coraz więcej kupuję na **piiip**, Czesto to samo jest tu i tu. 

oznacz moderatorów