anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart Family - dlaczego mogę z tego korzystać tylko do końca czerwca?

MAMY ROZWIĄZANIE!
woojtoos
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Mój brat wykupił allegro smart 20/04/2023 (już po nowej stawce 59,99) i dodał mnie jako członka rodziny do usługi smart. Na moim koncie widnieje informacja, że moje allegro smart będzie ważne tylko do 30/06/2023 i po tym czasie muszę wykupić kolejne allegro smart. Dlaczego nie mogę dalej korzystać z zaproszenia do smart wystawionego przez mojego brata?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@woojtoos bo Smart! Family jako usługa kończy się 30.06.2023 roku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
agab86
#1 Nowicjusz#
Od kilku lat posiadam Allegro Smart! gdzie dołączyłam również członków rodziny. W kwietniu przedłużyłam na kolejny rok ważność (kolejna płatność z mojego profilu: do 04 kwietnia 2024) Dzielę Smart! z bliskimi, u których nie przedłużyło ważności na kolejny rok (mają Status aktywny do 30 czerwca 2023). Co zrobić by przedłużyć rówineż innym?
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agab86 nie ma możliwości przedłużenia Allegro Smart Family, ponieważ usługa będzie dostępna tylko do 30.06.2023 roku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
akrason
#1 Nowicjusz#

No to po co jest ta usługa dalej dostępna ?? Jak nie działa ??.  Powinna być mozliwość chociażby dodania osób z tego samego adresu pod którym są zwerfikowani uzytkowicy. Rozumiem że chcecie to skasowac bo sporo pieniedzy wam ucieka ale dla domowników mozna by to zostawić.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@akrason Dzięki Allegro Family wciąż możesz wysyłać prośby o zakup do organizatora grupy rodzinnej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów