anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart Family nie działa

KTradex
#8 Zapaleniec#

Od kilku tygodni Smart znów nie działa. Mam produkt za 449 zł w koszyku i pokazuje mi: 
"dostawa od 11,90 zł lub za 0,00 zł z aktywnym Smart"

Jak klikam na "aktywnym" to informuje mnie: 

"Korzystasz już z Allegro Smart! Oferta jest dla osób, które nie mają aktywnej usługi Allegro Smart!"

żona ma smart, jest ważny jeszcze kilka miesięcy. Jesteśmy w Allegro Family. Przez wiele miesięcy działał smart, później znów przez pewien czas nie działał, teraz od kilku tygodni znów nie działa. Allegro z jednej strony nie widzi, że mam smart, z drugiej strony widzi.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@KTradex ważny smart w family na organizatora to mają do końca subskrybcji ci co przedłużali przed 21 listopada 2022 reszta ma se kupić sama swój własny

oznacz moderatorów

KTradex
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za info. Szkoda, że taka zmiana została wprowadzona. Mam konto od 17 lat i teraz już nie ma sensu z niego korzystać, bo taniej wychodzi kupowanie z konta żony.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dla kasy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

zona powinna dostac na mail od allegro wiadomosc z linkiem do tanszego kupienia smarta chyba 2 dyszki taniej jest dla czlonkow family taka pseudo rekompensata za to ze allegro odlaczylo usluge

oznacz moderatorów