anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart, nie darmowy paczkomat

Client:42505898
#7 Wielbiciel#

Cześć, jestem użytkownikiem smart,  mam w koszyku parę produktów od sprzedającego, przy każdym dopisek smart, zakupy są na ponad 40zł. Dlaczego muszę płacić za dostawę do paczkomatu (inne metody dostawy są darmowe i mają znaczek smart)? To jakiś błąd, czy jakiś kruczek/wyjątek o którym nie wiem? W innych paczkomatach tak samoallegro.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:42505898 Nie koniecznie błąd, wszystkie przedmioty muszą mieć taką samą metodę dostawy, sprzedający musi je udostępniać,trochę szczegółów tam jest,dodawaj po kolei i zobaczysz który przedmiot nie "pasuje".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:42505898 Musisz wybrać metodę dostawy ze znaczkiem Smart. Koszt wysyłki wszystkich przedmiotów bez Smart nie może przekroczyć 40 zł. Wkładaj przedmioty do koszyka po jednym i sprawdzaj, kiedy Smart się pojawia i kiedy znika. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

Client:42505898
#7 Wielbiciel#

Czyli sprzedawca może sobie wybrać, że np w smarcie dostawa jest darmowa tylko do żabki?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:42505898  Na szczęście sprzedawca wciąż może sam decydować o sposobach dostawy i czy mają być w Smart czy też nie 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:42505898
#7 Wielbiciel#

ok, byłem pewien, że jeżeli sprzedawca oferuję jakąś formę dostawy i dany produkt ma ikonkę smart, to jeżeli ta forma dostawy jest darmowa w smart, to jest darmowa z automatu... Dzięki wielkie za info.

oznacz moderatorów