anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart od 1zł

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Niektórzy z nas dostali darmowe dostawy smart za zakupy do 1zł

Od 22 kwietnia do 30 września przetestujemy, na 3 wybranych grupach klientów, różne warianty zakupów z darmową dostawą Allegro Smart!

 

Na jakiej zasadzie odbywał się ten podział?

mam na dostawach Smart zaoszczędzone prawie 10k zł więc kupuję dość często czyli zapewne Smarta od 1zł dostali Ci którzy najczęściej zwracają produkty, ile trzeba mieć zwrotów wykonanych w ciągu miesiąca aby dostać takiego smarta?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 Tajemnica Allegro. Nie dowiesz się. I nie upatrywałbym w tym jakiejś specjalnej logiki ( w naszym rozumieniu)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

raczej logika jakaś musiała być, raczej nie dawali na "chybił trafił" inaczej nie pisaliby, że podzielili ich na jakieś 3 grupy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 myślę że źle rozumujesz, zwroty to strata dla allegro i sprzedawcy 😞 Więc do testów wzięli penie tych co nie zwracają 🙂

zaoszczędzone prawie 10k zł tak Ci się wydaje 🙂 zobaczysz jak pójdą w górę ceny tańszych produktów jak wejdzie smart poniżej 40 zł, pamiętaj że nie ma nic za darmo ktoś musi to pokryć 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Myślę, że się mylisz. Właśnie dlatego, że zwroty generują koszty to wybrali tych zwracających, żeby sprawdzić jak to będzie wyglądało w praktyce. Szczerze nie bardzo kumam po co w ogóle ten cyrk. Chcą wprowadzić darmowe wysyłki wszystkiego? gdzie tu interes...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To pewnie ten jeden z algorytmów allegro wybiera wybrańców. To jak tyle kupujesz to stwierdzili, że nie mają potrzeby Cię zachęcać do zakupów na allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zgadywać, nikt nie odpowie.🤗

oznacz moderatorów