anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart - opłata za okres nieaktywności?

adam_rembak
#7 Wielbiciel#

Aktywność pakietu Smart skończyła mi się 20 marca 2024. Dziś (2 kwietnia 2024) chcę kupić kolejny pakiet. System proponuje opłacenie pakietu ważnego nie od dzisiaj, ale od daty wygaśnięcia poprzedniego pakietu. Nie chcę płacić za okres, w którym nic nie kupowałem. Jak to zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@adam_rembak nie opłacaj , zaczekaj aż wygaśnie , w tym czasie śmiało korzystaj .

oznacz moderatorów

adam_rembak
#7 Wielbiciel#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Poczekaj jeszcze, nową umowę smart opłacisz po wygaśnięciu dotychczasowej  umowy, 14 dni  - więc około 4 lub 5 kwietnia. Najlepiej zapłąć wtedy kiedy będziesz naprawdę potrzebował.

oznacz moderatorów

adam_rembak
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, dzięki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@adam_rembak Ponieważ jest 14dniowy okres wypowiedzenia i Smart jest nadal aktywny , opłać po 15dniach a masz 14dni za darmo_okres wypowiedzenia, jak kupisz  w okresie wypowiedzenia traktuje się jako kontynuacja i wówczas jest aktywny od 20maraca.

oznacz moderatorów

adam_rembak
#7 Wielbiciel#

Dodatkowe pytanie: Czy jeśli kupię w ramach jednej transakcji kilka przedmiotów z bezpłatną przesyłką w ramach pakietu Smart, pakiet całkowicie wygaśnie, czy wówczas będę mógł odesłać przedmiot w ramach bezpłatnego zwrotu - jeśli tak to czy ważna jest jego aktywność w momencie zakupu, czy też w chwili decyzji o zwrocie?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adam_rembak Tak, liczy się aktywność smarta w chwili zrobienia zakupów. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

adam_rembak
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, to cenna informacja.

oznacz moderatorów