anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart przy dostawie kurierskiej za pobraniem -gotówka .

Wiwib
#8 Zapaleniec#

Czy po opłaceniu za rok dostawy z smart opłata gotówką/chodzi mi o fakt opłacania każdego zakupu na Allegro / jest możliwa ? na jakie konto wpłacić przelewem opłatę roczną za dostawę - smart. chodzi mi o bezpośrednie opłacenie z banku ,a nie wejście na stronę którą kieruje mnie Allegro ? nie mam telefonu, który ma dostęp do bliku ,nie mam karty płatniczej. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Wybierz szybkie płatności, a następnie "płacę przelewem tradycyjnym", otrzymasz wtedy dane do przelewu, numer konta. Zapłacisz za Smart ze strony swojego banku, w placówce lub na poczcie.

oznacz moderatorów

Wiwib
#8 Zapaleniec#

DZIĘKI ,POSTARAM SIĘ dostosować do porady. zobaczę co z tego wyjdzie 🙂

oznacz moderatorów

Wiwib
#8 Zapaleniec#

przy zakupie za pobraniem nie ma zaznaczonej opcji ze smart / ikonka smart /,tylko przy innych formach dostawy i płatności .jeśli płacę :dostawa za pobraniem: - gotówką za towar to opcja smart też zadziała ? czy tylko karta płatnicza musi być w użyciu ? sorry ,ale nie mam cierpliwości czytać wszystkich punktów regulaminu ,a i tam nie ma wszystkich odpowiedzi w tej kwestii ,bo mowa jest tylko o karcie płatniczej .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Wiwib
#8 Zapaleniec#

DZIĘKI 😀

oznacz moderatorów

Wiwib
#8 Zapaleniec#

DZIĘKI 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Wiwib jak nie masz cierpliwości ja zrobię to za Ciebie, tylko przelej 20 zł na dowolną fundację i podeślij potwierdzenie i pytania, udzielę odpowiedzi i wkleję punkty z regulaminu lub pomocy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wiwib
#8 Zapaleniec#

dokonałam przelewu 39 zł na smart ,konto ok poprawnie wpisałam ,w tytule przelewu IdT numer ok poprawnie ,natomiast zapomniałam o dopisku PajU Allegro czy dotrze opłata ,a jak nie to gdzie to zgłosić i jak ?😎 no... gapa ze mnie 🤶

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wiwib Powinno dojść. Gdyby tak się nie stało, po około 3 dniach pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6...

oznacz moderatorów

Wiwib
#8 Zapaleniec#

dzięki 😊

oznacz moderatorów