anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart przy opłacie licytacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50284523
#7 Wielbiciel#

Przy opłacie licytacji nie mogę połączyć dwie razem więc wygląda że muszę dwa razy zapłacić za dostawę, to tak jest?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50284523 możesz zaznacz dwie licytacje i opłać je razem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:50284523 Zrób tak - na samej górze kliknij ZAZNACZ, potem po lewej zaznacz właściwe przedmioty i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A spróbuj tak:Screenshot_2020-11-17 Odp Zakupy smart się nie sumują .png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Pomyliły ci się skopiowane cudze posty, on nie chce niczego dokupować. Ta metoda już nie działa, jest pewna zmiana w zakładce i musisz teraz mój post skopiować i wklejać 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Za to ty nie dałaś rozwiązania tylko @kostas11 , czyżby @Client:50284523 się pomylił, a może nie!😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nic nie rozumiesz.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 jest zmiana w zakładkach ale na dużych monitorach 24cali, na laptopie 15cali dalej zostało po staremu 🙂

Dobra masz rację, sugerowałem się menu, raz jest po lewej na małym monitorze a na dużym monitorze rozwijane na górze strony 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Wyobraź sobie że nie kopiowałem "was", łapiesz? tylko była to wypowiedz moderatora, cała, masz duży monitor, kogo to obchodzi?😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wyobraź sobie że nie kopiowym

To teraz jeszcze to odpowiednio skopiuj 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak cię nie pytają, nie wierzgaj nóżkami. Nie potrafisz się powstrzymać?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 jak już kopiujesz to całość 🙂

Wówczas kupujący powinien wybrać drugi przedmiot, tak by spełniał warunki dostawy w ramach Smart. Następnie wybrać metodę płatności inną niż karta płatnicza lub blik (np. szybki przelew) i kliknąć w opcję "Kupuję i Płacę". Po tym wyborze, zostanie przeniesiony na stronę banku, ale nie powienien dokonywać płatności. Po porzuceniu płatności i powrocie na swoje konto w Allegro, zakup będzie znajdował się w zakładce Kupione, a jego status to "płatność rozpoczęta". Następnie należy anulować tę płatność wybierając przycisk "anuluj płatność", a potem zaznaczyć tę ofertę razem z innymi zakupionymi przedmiotami i opłacić je w ramach jednej transakcji, korzystając z przycisku "Zapłać".

   Ola
   Moderator
________
Κώστας
oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@kostas11O co tu chodzi, całość. Przecież wychodzi na to samo.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Ale po co raz piszesz z tego konta, a raz z konta lew433 ? Wydaje ci się, że kogoś tym zmylisz? Po tych samych błędach każdy cię pozna.

oznacz moderatorów