anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart - zapupy poniżej 40zł i darmowa wysyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
RAFMAR_PL
#9 Pomysłodawca#

Witam,

czy jest ktoś kto wyjaśni mi poniższe zjawisko - kupujący zrobił zakupy za 9,20zł i ma wysyłkę za darmo smartem do inpostu

 

jak to możliwe ?

 

RAFMAR_PL_0-1613066195791.png

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@RAFMAR_PL tak jest taka promocja 🙂

Od 4 grudnia wybranym grupom kupujących udostępnimy promocyjne warunki darmowej dostawy z Allegro Smart! Dzięki temu zachęcimy klientów do większych i częstszych zakupów.

Na czym polegają promocje

Każdej wybranej grupie kupujących umożliwiamy skorzystanie tylko z jednej promocji. Jak to działa? Wystarczy, że Twoi klienci zrobią zakupy w ofertach oznaczonych Allegro Smart!:

Co to dla Ciebie oznacza

Nie musisz nic zmieniać w Twoich ofertach. Jeśli zauważysz, że niektórzy klienci zrobili u Ciebie zakupy z dostawą Allegro Smart!, choć kwota za ich zamówienie nie przekroczyła 40 zł lub wybrali dostawę Allegro Smart! z kurierem dla kwoty mniejszej niż 100 zł – oznacza to, że skorzystali z jednej z promocji.

Co z rozliczaniem kosztów dostawy

Dla zamówień do 99,99 zł

  • W przypadku metod dostawy, za które zwykle doliczamy koszt dostawy do Twoich rozliczeń z Allegro – tym razem nie doliczymy go.
  • Za metody dostawy, za które otrzymujesz zwykle środki – otrzymasz przelewem pełną kwotę kosztu dostawy.

Dla zamówień od 100 zł

  • Koszt dostawy zamówień od 100 zł nie jest objęty promocją. Rozliczysz go tak, jak do tej pory.

Jak długo potrwają promocje

Wszystkie akcje promocyjne trwają od 4 grudnia do 3 marca 2021 roku.

Chcesz poznać lepiej szczegóły promocji? Zajrzyj do Aktualności i dowiedz się więcej.

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@RAFMAR_PL Allegro testuje wysyłki smart poniżej 40 zł. Niektórzy kupujący, pod pewnymi warunkami, mają możliwość zrobienia takich zakupów. 🙂

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@RAFMAR_PL Kupił coś jeszcze u innego sprzedawcy tak, ze w sumie ma możliwość skorzystania ze smarta. Zdaje się, ze to niedawno zostało wprowadzone o ile się nie mylę.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@RAFMAR_PL Jest taka promocja dla wybranych kupujących. Mogą kupić za 40 zł od kilku sprzedawców, czyli na Ciebie mogło przypaść 9 zł. Ma to trwać do początku marca.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

Cóż ostatnio roniłem wysyłke smart na 1,98 z jednego konta i drugą smart na 2,48 z drugiego konta. Kupujący ten sam. Akurat trafiło na dwa moje konta lecz aby dobić do 40 zł to pewnie klient z 10-15 smartów zamówił. Cóz skoro allegro aż tak zależy..... Na transakcjach za 1-2 zł. Byc moze ktos w serwisie też sie zorientuje . POdejrzewam że to nie jedyny kupujący. Transakcji smart  za 10-15 zł już mialem całkiem sporo

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ weź tu spełnij te warunki i traf w ilość zakupów i kwotę 😄

Promocja adresowana jest do Użytkowników Serwisu Allegro, którzy w okresie Promocji wskazanym w ust 5 poniżej, spełnili poniższe warunki:

a. Mają zarejestrowane Konto w Serwisie Allegro,

b. Konto nie jest zawieszone,

c. Korzystają z usługi Allegro Smart!,

d. Dokonali 4 lub 5 zakupów w Serwisie Allegro, w dniach pomiędzy 01.10.2020 r. a 31.10.2020

e. Dokonali zakupów w Serwisie Allegro na łączną kwotę między 501 a 600 złotych brutto, w dniach pomiędzy 01.10.2020 r. a 31.10.2020

f. Dokonali co najmniej 1, a co najwyżej 9 zakupów w Serwisie Allegro przy użyciu metody dostawy w postaci przesyłki kurierskiej, w dniach pomiędzy 01.10.2020 r. a 31.10.2020

oraz z zastrzeżeniem że nie zrezygnują z usługi Allegro Smart! do dnia 3 grudnia 2020 r.,

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

kostas11 widocznie ludzie spełniają bo naprawde miałem kilkanascie takich zakupów. Pierwszy taki smart też mnie zaskoczyl ale teraz już  mnie nie dziwi. Cóż handluje drobiazgami wiec może u mnie to po prostu bardziej widoczne. Tylko jak widze jak ludzie kupują to mnie to czasem dziwi. No ale cóż to nie ja za to płace wiec pakuje paczuszki i wysyłam:)

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ a dolicza Ci wtedy 0,99 zł ? bo to troszku się nie opłaca jak wysyłasz towar za 1,98 czy 2,48 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

kostas11 nie dolicza nic. Dolicza tylko do przesyłek powyżej 40 zł . Wiec dla mnie to tylko trochę mniej opłacalna paczka ale nie dokładam 🙂

 

Zresztą jest to także napisane w tym wyciągu który wkleiłeś wyżej:)

oznacz moderatorów