anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart zwrot pieniedzy

Skiper1987
#7 Wielbiciel#

Witam. Zamowilam paczke w smarcie. Przypadkowo inny paczkomat i fizycznie nie moglam jej odebrac.  Przesylka wrocila do nadawcy oczekuje zwrotu pieniędzy.  Znalazlam te przedmioty  u innego uzytkownika i zamowilam. Okazało sie ze jeden gosc ma kilka kont i co teraz? Kaze mi zaplacic za wysylke,a to nie moja sprawa ze ma kilka kont chyba nie i nie powinnam za nia placic skoro teoretycznie zamowilam u innego uzytkownika rowniez w smarcie

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Skiper1987 Odstąp od umowy ( pierwszy zakup) - wyślij mu poprostu emaila o odstapieniu od umowy ( termin 14 dni nie minął?).  Drugi zakup ze smartem? To jak moze kazać Ci zapłacić za wysyłkę? Chyba że..... kupiłaś za pobraniem??🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Skiper1987
#7 Wielbiciel#

No przez allegro zaznaczylam zwrot pieniedzy bo produkt nie dotarl( nie ma opcji ze przesylki nie odebralam)  i napisalam o zwrot kasy. 

A jak zamowilam i zaplacilam na innym koncie ( co sie okazalo pozniej)  u tego samego sprzedawcy to napisal mi prosze o zaplate 13 zl za ponowne nadanie przesyłki.  Ale przecież to juz w teorii inan przesylka zas w smarcie..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skiper1987  Nic mu nie dopłacaj, jak nie wyśle to otwórz dyskusję, link wyżej. Allegro go zmobilizuje.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Skiper1987 Czy przesyłka ( pierwsza ) była za pobraniem?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skiper1987  Przy powtórnej wysyłce tego samego towaru mógłby żądać zapłaty a przy nowym obowiązuje Smart, nie płać, zrób zakup i możesz otworzyć mu dyskusję jak nie będzie chciał wysłać:https://allegro.pl/dyskusje/nowa A odstąpić możesz tak:Screenshot_2020-12-10 Rezygnacja z zakupu.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Skiper1987 Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa W nim napisz, że rezygnujesz z zakupu i domagaj się zwrotu całej wpłaty. Sprzedawca w tym przypadku nie może Cię obciążać żadnymi kosztami. W sporze po 24 godzinach poproś o pomoc Allegro, wtedy szybko odda.

oznacz moderatorów