anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy nie chce oddac pieniedzy za zwrócony towar

uservv
#8 Zapaleniec#

Kupiłem    uszczelniacz   kasetowy    za 140zł  przesyłka   smart. Przyszedł  inny  rozmiar  ,zrobiłem  zwrot  odesłałem. Sprzedajacy  twierdzi   ze  odesłałem  uszczelniacz  który   kupiłem wczesniej  poł roku  temu.Ale tonie prawda   i  nie może mi tego udowodnic.Otworzyłem   spor   onswoje ja   swoje racje  i  alegro  mnie olało i  zakonczyło  spor twierdząc  ze  nie widzi  problemu.

Sprzedający  ma  moje pieniadze  oraz  towar   który  zwróciłem.Co  robic?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

Bo zrobiłeś zwrot a nie reklamowałeś niezgodność towaru z umową teraz to **piiip** zbita nie masz dowodu że w paczce było nie to co trzeba bo nawet zdjęcia nie zrobiłeś. Allegro olalo bo zwróciłeś nie ten przedmiot co kupiłeś a w dyskusji nie przedstawiłeś dowodu. Do tego pewnie nawet nie zglosiles sprzedawcy problemu zaraz po odbiorze tylko zrobiłeś zwrot a dopiero w dyskusji podniosłeś zarzut bo to nie to co zamawiałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś nie piszesz tu, Allegro Cię olało? a ile trwałą ta dyskusją.

oznacz moderatorów

uservv
#8 Zapaleniec#

dyskusja  trwała 

ponad 30dni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I nie odznaczyłeś jej jako nierozwiązanej wcześniej, dlaczego?

oznacz moderatorów

uservv
#8 Zapaleniec#

Nie  wiedziałem  że  trzeba jeszcze  cos  dodatkowo  odznaczac. Na  **piiip**  nigdy     nie miałem  problemu  ze  zwrotem.Myslałem  że  samo  otworzenie  dyskusji   wszystko załatwi.Nie  jestem  profesjonalistą   tylko  kupuje   okazjonalnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To poproś o otwarcie dyskusji.

oznacz moderatorów

uservv
#8 Zapaleniec#

Dyskusja   ponownie  otwarta

Opis problemu: Problem nie został wyjaśniony. Kupujący twierdzi, że odesłał prawidłowy przedmiot, sprzedający uważa, że jest to wcześniejszy zakup klienta. Nie jesteśmy w stanie tego rozstrzygnąć. Nie mogę zmusić sprzedawcy, by zwrócił pieniądze, jeśli jego zdaniem przedmiot nie jest tym, który powinien otrzymać. Proszę Państwa w tej sytuacji o ustalenie warunków odesłania przedmiotu do klienta.

uservv_0-1692561417799.jpeg

PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY PIASTY 12016448B CORTECO


Opis problemu: Problem nie został wyjaśniony. Kupujący twierdzi, że odesłał prawidłowy przedmiot, sprzedający uważa, że jest to wcześniejszy zakup klienta. Nie jesteśmy w stanie tego rozstrzygnąć. Nie mogę zmusić sprzedawcy, by zwrócił pieniądze, jeśli jego zdaniem przedmiot nie jest tym, który powinien otrzymać. Proszę Państwa w tej sytuacji o ustalenie warunków odesłania przedmiotu do klienta.
 
 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Warto dokumentować to co się zwraca.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@uservv "Ale tonie prawda   i  nie może mi tego udowodnic" 

Nie no jak nie może udowodnić, to musi zwrócić pieniądze. 

oznacz moderatorów