anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wezwanie do zapłaty Intrum

Koczisss
#2 Obserwator#

Dostałem dziś maila z tej firmy. Okazało się, że był kilka dni temu, ale w spamie.

Kilka miesięcy temu miałem jakąś transakcję, za którą nie zapłaciłem. Zwyczajnie wypadło mi to z głowy.

Nie docierają do mnie żadne powiadomienia z Allegro.

Zobowiązanie było na kwotę 16,30 zł.

Intrum chce ode mnie 16,83 zł. 

Po przeczytaniu maila uregulowałem należność z Allegro poprzez Rozliczenia Allegro. Na koncie mam 0 zł, czyli rozliczyłem się.

Czy sprawa jest zamknięta, czy będę musiał tej firmie coś zapłacić?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Koczisss
#2 Obserwator#

Problem jest w tym, że nic nie ustawiałem.

oznacz moderatorów

skidora1
#8 Zapaleniec#

Niestety tak traktują klientów. Nie wyślą np. sms z upomnieniem, tylko sprzedają "klienta" firmie windykacyjnej, a wystarczyłoby skutecznie się skontaktować z klientem. Jak widać brak szacunku do klienta idzie w parze z dochodami.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@skidora1 No dobrze ale Twoim obowiązkiem jest pilnowanie swoich zobowiązań. 

oznacz moderatorów

skidora1
#8 Zapaleniec#

Żadnych zobowiązań, bo nie miałam o nich pojęcia, tym bardziej, że cały czas kupowałam u nich i żadnej informacji mi nie przysłali. Takie coś to powinni wysyłać pismo za potwierdzeniem odbioru, a dopiero wtedy, gdy klient świadomy nie zapłaci, to można zlecać windykacji. 

 

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

To jak teraz coś zakupie na allegro ale nie opłacę zamówienia to windykacja za pół roku będzie mnie ścigać ? Przecież to jakiś absurd. Nie opłacone zamówienie powinno być anulowane tak jak jest np. na allegro lokalnie po 5 dniach nie opłacenia zostaje anulowane zamówienie bez możliwości opłacenia.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@-PRORIDE- raczej chodzi o sprzedaż bo wtedy masz zadłużenie wobec allegro za obsługę. . Zakupy się anulują po określonym czasie.

oznacz moderatorów