anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jestem smart a mam zapłacić 15 zł za przesyłkę dlaczego?.

kozak1811
#1 Nowicjusz#

Witam jestem smart a mam zapłacić 15 zł za przesyłkę dlaczego?.

Pawilon ogrodowy 3x3 ekspresowy namiot pawilon.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Dlatego, że Smart nie zawsze działa, zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Podaj numer oferty lub link i zaraz wszystko będzie jasne.

Jeśli to ta oferta; https://allegro.pl/oferta/pawilon-ogrodowy-3x3-ekspresowy-namiot-pawilon-9564242541 to sprzedawca nie ma SMART, dlatego płacisz za wysyłkę, mimo że Ty masz SMART.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kozak1811  To jedna z decyzji Allegro. Sprzedawca sprzedający gabaryty czyli rzeczy niestandardowe, które nie mieszczą się do paczkomatu, nie łapią na Pocztę, Żabkę czy kuriera - NIE MOŻE oferować Smarta. A pawilon taką rzeczą jest.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  Widzę i zdumiony jestem 🙂 . Bo długości ponad 3m nie jest obsługuje żaden standardowy kurier... chyba że te drążki się dalej składają. W takim razie cofam poprzedni wpis 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@pinsplash Widzę, że te rurki mają jakiś guzik do regulacji, tylko nie ma minimalnej wysokości, chociaż zakładam, że to 150 - 200cm (chociaż 150 by było dziwne)

 

DPD widzę przyjmuje najdłuższy bok 175cm, więc jest szansa 😄

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@pinsplash wpisu cofać nie musisz, bo najwyraźniej ten pawilon po złożeniu nie jest przesyłką niestandardową. A Twój wpis dotyczył przesyłki ponad gabarytowej, a takich w smarcie z pewnością się nie wyśle. no chyba, że ktoś chce sponsowarować takie paczki na swój koszt.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

@kozak1811 Podaj link do aukcji, o której mówisz.

oznacz moderatorów