anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam wykupiłem allegro Smart około 2 miesięcy temu a pokazuje mi na moim koncie że jest ważwrześnia

kezsybz1243
#7 Wielbiciel#

Witam wykupiłem allegro Smart około 2 miesiące temu  zapłaciłem 49zl i usługa miała być na rok a na moim koncie pokazuje że jest aktywna do początku września 2024

 Dziś zamawiałem przesyłkę i doliczyli mi za przesyłkę o co chodzi ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kezsybz1243 może wykupiłeś na innym koncie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A na innym koncie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kezsybz1243 na koncie, z którego piszesz Smart! nie był nigdy aktywny. Najprawdopodobniej aktywowałeś go na innym konice, sprawdź proszę na jaki adres e-mail otrzymałeś potwierdzenie zakupu Smart!, a następnie zaloguj się na to konto. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kezsybz1243
#7 Wielbiciel#

Nie mam i nigdy nie miałem innego konta , poprzedni rok z tego konta zamawialem przesyłki że smartem  I wszystko działało . 

Wychodzi na to że allegro bierze pieniądze ,tylko za co ...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz wykupiony to najwyżej na 1rok, następnie Smart nie jest gwarancją darmowych dostaw, tylko tych co spełniają warunki, oczywiście ty też musisz je spełnić żeby dostawa była ze smartem.https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kezsybz1243 Jeśli @la_nika sprawdziła Twoje konto i napisała "na koncie, z którego piszesz Smart! nie był nigdy aktywny." to znaczy, że SMART nigdy nie był aktywny na tym koncie.

Musisz mieć inne konto i pewnie nawet o tym nie wiesz. Sprawdź na mailu potwierdzenie wykupienia usługi SMART i zobacz do jakiego konta jest przypisany ten mail.

Takich przypadków jak Twój jest wiele. Rekordzista którego pamiętam i który upierał się, że ma tylko jedno konto miał ich osiem.

oznacz moderatorów