anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wniesienie TV i zwrot w ramach Allegro Smart

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

Czy w ramach allegro smart (kurier) jest również wniesienie TV (16 kg) do mieszkania ? Jeśli tak to czy przy darmowym zwrocie kurier również odbierze TV z mieszkania czy sam muszę znieść telewizor na dół ?

oznacz moderatorów
85 ODPOWIEDZI 85

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

jeszcze lista osób, które popierają taką dzbanozę:

@konto zamknięte @WREDZIA-W1 @Knowhere @mdrogeria 

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@TarasXvX  Mnie też dopisz do tej elity- nie wyobrażam sobie tego forum bez nich.

Jak ich zabraknie to chyba popełnię Puku-se.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TarasXvX Z dwojga złego to już lepiej czasem "popierać" (bo @aragil wpunkty dostał raczej za śmiechowego posta) niż być😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

"jeszcze lista osób, które popierają taką dzbanozę:"

@uEdka @WREDZIA-W1 @Knowhere @mdrogeria 

TarasXvX  Pewne jesteś na VIP-liście  jednak u większej liczby użytkowników.😎

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@TarasXvXZ tym wnoszeniem jest różnie, jeden kurier miły i chętny , drugi rzuci towarem i niechętny. Ja zakupiłem TV w serwisie, przywieźli, wnieśli, podłączyli i uruchomili. I zadowoleni wszyscy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@milka1234567890 W serwisie? W jakim serwisie? To chyba używany?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@xyz96Nowy człowieku.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@milka1234567890 A dlaczego nie w sklepie, tylko w jakimś serwisie? Może składak?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak, składak. Taki rower.🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 nieładnie tak zaśmiecać wątek, Mareczku. To nie wypada Demiurgowi. 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Pytanie czasem ma więcej treści, niż wydaje się  czytającym. Ja np. nie mogę dźwigać. Nawet 16kg. Lepiej się skupić na problemie i pytaniu, niż na bezsensownym mieleniu ozorem. Zna ktoś odpowiedź? To niech odpowie. Bo zrobiło się tu gorzej, rwa, niż na forach Onetu. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vryko O! Ty też wróciłeś po pożegnaniu? To już trzeci jesteś 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@xyz96 Daruj sobie złośliwości. Nie, nie wróciłem. Z przerzutami na wątrobie jakoś nie mam chęci pisać o bzdurach. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

przeczytałem wszystkie odpowiedzi i w skrócie wygląda tak:

  • nie powinno być problemu, paczki do 30kg powinny być wniesione pod drzwi.
  • DPD nie chce wnosić
  • w razie problemów możesz jeszcze spróbować "dogadać się" z kurierem, żeby wniósł za napiwek.
  • czasami kurierzy zasłaniają się COVIDem i nie chcą wnosić na górę

to są wszystkie wartościowe opinie (podkreślam : OPINIE), jakie udało mi się uzyskać. Jeśli interesuje Cię telewizor to polecam kupić w sklepie internetowym x-kom. Chwalą się darmowym wniesieniem i odbiorem w przypadku zwrotu. Potwierdzili mi to na Messengerze.  Inne markety RTV/AGD również oferują wniesienie a nawet montaż za dodatkową opłątą więc jeśli nie masz nikogo do pomocy to pomyśl o takim rozwiązaniu.

Jeśli mimo wszystko chcesz skorzystać ze Smart Kuriera to sprawdź na ofercie sprzedaży jaki jest kurier (np. DPD), zadzwoń na infolinię i dopytaj. Jeśli otrzymasz potwierdzenie to dobrze by było też dodać informację dla kuriera że prosisz o wniesienie na górę bo jesteś sam i nie możesz dzwigać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@TarasXvX Jakieś wartościowe informacje jednak są.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@TarasXvX 

Co jak co, ale szacun za skuteczne uniki (nie jeden by się dał podpuścić) oraz resume będącym rozwiązaniem własnego wątku ;D

-

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@cookie000 wyjaśnianie januszy to nie tylko przyjemność ale i obowiązek ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@TarasXvX 

Żeby była jasność - podobało mi się tylko jak zachowałeś opanowanie w tym wątku. Pragmatyczne (z wyprzedzeniem faktów) podejście w jego otwarciu jest mi dalekie, bo zazwyczaj staram się stwarzać jak najmniej problemów drugiej stronie transakcji - czytaj: kupuję po to aby coś zachować, bo reklamacje i wady towaru to jest inna sprawa - może się zdarzyć. Reaserch co do towaru staram się robić przed zakupem, ale nie robię tego też bezczelnie np. idąc do sklepu przymierzając/dopytując sprzedawcy o dany towar i zawracając mu głowę przez kilkanaście minut, a na koniec "wszystko już wiem, więc kupię w internecie". Nie, nie w danym sklepie/sieci. Gdzie indziej, bo tam jest taniej. O takich przypadkach wiem od znajomych prowadzących sklep.

A co do zniesienia telewizora 16kg (mojego mogę wziąć pod pachę ;] - generalnie to nie jest dużo (kobiety mają w pracy limit 20kg), ale jakiś czas temu tak mnie "kujło" w kręgosłupie przy wyprostowaniu, że przez dwa dni nie było mowy o podnoszeniu czegokolwiek, a sama ręka już stanowiła za duży ciężar. Jak się nie doświadczy, to się nie zrozumie iż trzeba się było dawniej oszczędzać ("nie dam rady?") ;]

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@cookie000 śmieszne jest to że tak banale pytanie jak zakres usług Smart Kuriera wywołuje takie emocje i ból dolnej części ciała wielu użytkowników. Nawet Ty musisz opisywać jakim to jesteś wzorowym klientem żeby Cię społeczność nie zlinczowała  xD

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@TarasXvX

A to dobre. Czyli że najpierw podlizałem się Tobie, a potem reszcie ? ;D

Żadnego linczu nie zauważyłem, a po drugie wypowiadam się za siebie i przedstawiam mój punkt widzenia.

A pytanie jak pytanie - bywają tematy bardziej kontrowersyjne ;]

oznacz moderatorów