anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wniesienie TV i zwrot w ramach Allegro Smart

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

Czy w ramach allegro smart (kurier) jest również wniesienie TV (16 kg) do mieszkania ? Jeśli tak to czy przy darmowym zwrocie kurier również odbierze TV z mieszkania czy sam muszę znieść telewizor na dół ?

oznacz moderatorów
85 ODPOWIEDZI 85

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere nie, nie wiem. I zgadnij co !....  zadałem pytanie na forum allegro żeby się dowiedzieć! 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TarasXvX "Chciałem tylko uzyskać odpowiedź ale jak widać niektórych moje pytanie uraziło na tyle, że zaczęli mnie wyśmiewać" - mniej więcej od momentu, w którym wyskoczyłeś z "januszami-nosaczami biznesu", nie dziw się więc że "Nie zwykłem okazywać szacunku ludziom, którzy sami mi go nie okazują" zostałeś potraktowany z wzajemnością.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere  trochę Ci się chronologia pomieszała. Chociaż nie dziwię się, bo konstrukcja tego portalu jest tragiczna.

Wydaje mi się, że "janusz-nosacz biznesu" to bardzo łagodne określenie na @aragil  .  Nie chciałem w pierwszym moim poście używać takich słów jak "prostak" czy "cham".  

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TarasXvX Ja akurat mam ustawione wyświetlanie postów liniowo (w kolejności publikacji), bo drzewko wprowadza za duży chaos i marnuje zbyt wiele czasu.
Chodziło mi o Twoją odpowiedź na post @mwmonety, a nie @aragil 

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere  nadal wierzę, że @mwmonety  pisał to sarkastycznie i nie jest januszem biznesu, który pytanie o wniesienie sprzętu i odebranie zwrotu uważa za objaw "rozpieszczenie klientów".  

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

TarasXvX Przecież jesteś najlepszym przykładem janusze, spocznij.

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@aari13  no już... spokojnie bo bigos wyjdzie nosem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TarasXvX "mówi Ci to coś?" - a krawat ma?

https://youtu.be/7sLiAebWM7U

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere  to już wiem z jakiego (słusznie minionego) okresu czerpiesz standardy obsługi klienta 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TarasXvX "to już wiem z jakiego (słusznie minionego) okresu czerpiesz standardy obsługi klienta" - jakiej obsługi klienta, jak ja nie jestem sprzedawcą?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere " jakiej obsługi klienta, jak ja nie jestem sprzedawcą?" - no i lepiej.

(chociaż Twój profil na allegro mówi co innego 🙂 )

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TarasXvX To, że coś wystawiam prywatnie, nie znaczy że jestem sprzedawcą (w sensie żyję z tego)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere  jak zwał tak zwał. Traktowanie kupujących jako potencjalnych oszustów raczej nie zachęca do zakupu u Ciebie.  

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TarasXvX Na jakiej podstawie wyciągnąłeś wniosek, że uważam wszystkich kupujących za cwaniaków, kombinatorów i oszustów? Nie przyszło Ci do głowy, że na tym forum widziałem już wiele przykładów pomysłów, zarówno ze strony kupujących jak i sprzedających, które normalnemu człowiekowi do głowy by nie przyszły?

Czy do zakupu nie powinny danej osoby zachęcać jej potrzeby (chce kupić coś, co chcę sprzedać) i komentarze, które otrzymałem?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Bywają piwa w znacznie wyżej cenie, naprawdę są takie piwa.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Usługi dodatkowe są oddzielnie płatne to samo ze zwrotami .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TarasXvX dodatkowo płatne, a niektórzy kurierzy ze względu na pandemie w ogóle nie noszą tylko proszą o zejście 😞 zwrot smart na 100 % trzeba zanieść do punktu tu nawet jak zapłacisz nikt nie przyjedzie bo nie ma takiej opcji 😞

Smarty zwracasz w zależności czym dostarczyli 

W placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem Agencji Pocztowych) lub w punkcie DPD Pickup
 
________
Κώστας
oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

dzięki za odpowiedź. W takim wypadku wybiorę chyba nieco droższy x-kom. Mają darmowe wniesienie i zwrot z odbiorem.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

TarasXvX "W takim wypadku wybiorę chyba nieco droższy x-kom".

Sprzedawca na allegro na tym nie straci, raczej odwrotnie.😑

oznacz moderatorów

TarasXvX
#9 Pomysłodawca#

@aragil  oczywiście! Nie od dziś wiadomo, że po to się wystawia towar na allegro żeby nikt go nie kupił. To są podstawy wolnego rynku  🤣 🤣

oznacz moderatorów