anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z waszej informacji wynika ze konczy mi sie, lub nawet skonczyla usluga smart. Jezeli tak to jak ja

Client:43245775
#7 Wielbiciel#

Z waszej informacji wynika ze konczy mi sie, lub nawet skonczyla usluga smart. Jezeli tak to jak ja przedluzyc o kolejny sezon. Prosze o telefon ktory jest dla mnie wygodniejszy w zrozumieniu komunikacji.

[edycja]

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43245775 przykro mi, ale nie kontaktujemy się telefonicznie. Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie wystarczająca, jeśli nie, możesz zamówić rozmowę telefoniczną tutaj
Smart! na Twoim koncie został dzisiaj przedłużony na rok i będzie aktywny do 21.03.2024 roku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jeżeli masz telefon to przecież nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pobrał z Google Play  aplikacje Allegro, Allegro Gadane, Allegro Lokalne.  Wtedy na pewno będzie super wygoda.

oznacz moderatorów

Client:43245775
#7 Wielbiciel#

Jestem wiekowym uzytkownikiem nosnikow i kiepsko sie poruszam w tym obszarze. Jezeli to nie problem to prosze o podanie numeru do kontaktu telefonicznego. Bedzie to dla mnie duza wygoda. Nie mam tu mlodziezy wiec jestem troche w tyle.

Jan

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43245775 rozumiem 🙂  Smart! na Twoim koncie jest aktywny, natomiast  jeśli masz jeszcze pytania, to możesz do nas zadzwonić na numer 616 271 777 codziennie od 8.00 do 20.00 (z wyjątkiem świąt). Chętnie pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@la_nika  Brawo!!!  Czy ten numer telefonu nie powinien być widoczny na stronie głównej Allegro, a przynajmniej  tutaj w miejscu widocznym na Gadane ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@br.  niespecjalnie, ponieważ jest to infolinia dla seniorów, a nie ogólnodostępny numer Allegro, pod który każdy może dzwonić 🙂 Każdy natomiast może zamówić rozmowę telefoniczną z Doradcą wybierając odpowiednią ścieżkę na tej stronie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@la_nika  "...infolinia dla seniorów"

Fajnie, wydaje mi się że ja junior już nie jestem,  więc chyba mogę zadzwonić.

Dziękuję, na razie nie mam potrzeby dzwonić ale może się przydać 😁

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@br. 

No weź zadzwoń. A potem jakaś relacja z obsługi klienta.

Ja to mam nawet zachowany, oryginalny baner reklamowy Allegro. Patrzaj

20201223_ABC_allegro_800x1200.png.jpg

oznacz moderatorów