anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup allegro Smart, problemy ze zwrotem

krmazzi
#1 Nowicjusz#

Witajcie, kupiłem buty przez Allegro Smart i tak samo chciałbym je zwrócić, jednakże mam tylko opcję wysłania indywidualnej wysyłki. Proszę o pomoc, pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

krmazzi
#1 Nowicjusz#

Chciałem jeszcze dodać zrzut, z informacją, która mi się pojawia: przerwa techniczna, która będzie dopiero 25 lipca, a chciałbym wysłać buty dzisiaj

Screenshot_20210713-125121.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To jakiś wybieg Allegro, nie potwierdzaj wysyłki własnej, nie daj się [edycja]. Masz prawo odesłać towar bezpłatnie po wypełnieniu formularza zwrotu w czasie przeznaczonym na zwrot. Gdy ten czas minie, sprzedawca może nie uznać odstąpienia od umowy. Pisz do Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@krmazzi Nabywając towar z wykorzystaniem dostawy Smart, Allegro w regulaminie gwarantuje Ci darmowy zwrot. Napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e i domagaj się darmowego zwrotu, Allegro Ci go umożliwi po interwencji.

Zastanawiające jest, że co jakiś czas pojawiają się tego rodzaju zgłoszenia. Allegro nie przestrzega zasad przez siebie określonych?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krmazzi, był to zakup bez Smart! Sprzedający sam z siebie zaoferował darmową dostawę. W zakładce Zwrot widniała informacja: Wszystkie metody dostawy dostępne w ofercie - zwrot na własny koszt. Skontaktowaliśmy się z Tobą w tej sprawie mejlowo. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów