anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup w smarcie, a nalicza koszty wysyłki.

basret1
#7 Wielbiciel#

Kupiłem 5 przedmiotów w smarcie od jednego sprzedającego. Po wybraniu rodzaju przesyłki, dolicza koszty do zapłaty.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

podaj numer oferty 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@basret1 Wszystkie zakupione przedmioty muszą mieć ikonkę Smart i takie same metody dostawy:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

basret1
#7 Wielbiciel#

W smarcie mam 9000 zł oszczędności.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@basret1 I co ma to do rzeczy z zakupami? 🤔 Już w dwóch pierwszych masz inne metody dostawy!

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@basret1 
W smarcie mam 9000 zł oszczędności.
To jest tylko informacja dla Ciebie do ew. wykazania w rocznych deklaracjach PIT.
 https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/bezp%C5%82atne-zwroty-w-smart-kt... 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@basret1, aby zrealizować zakup z darmową dostawą w ramach Allegro Smart!, muszą zostać spełnione pewne warunki. Czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu (całego okna przeglądarki z zakupami), na którym widzisz płatną dostawę?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

basret1
#7 Wielbiciel#

20220429_141428.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@basret1 Dziękuję Ci za zrzut. Nie możesz wykorzystać dostawy w ramach Smart, ponieważ w pierwszej ofercie nie ma wspólnej metody dostawy z pozostałymi. W przypadku tej oferty, darmowa dostawa jest dostępna dla kuriera UPS, a w pozostałych DPD. Jeśli usuniesz z koszyka pierwszą pozycję, dostawa w ramach Smart będzie dostępna. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@basret1 Masz 9000 oszczędności w przesyłkach, chociaż to jest złudne, a pisałem Ci że nie masz takich samych warunków dostawy. Sądziłem że masz już doświadczenie w zakupach.😄

oznacz moderatorów