anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zerowanie licznika Smart.

raaddeek
#7 Wielbiciel#

Witam. Jestem użytkownikiem Smart już od prawie 3lat. Mój licznik Smart osiągnął już kwotę ponad 4tys. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wyzerowania tego licznika, bo ja chciałbym wiedzieć jakie są moje oszczędności w danym roku, a nie całość za 3 lata.

Czyli po krótce dzisiaj doładowywuje Smart na kolejny rok i kasuje sobie licznik żeby wiedzieć ile pieniędzy oszczędzam w tym okresie.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@raaddeek nic nie oszczędziłeś  ,allegro kosztami przesyłki obciąża sprzedawców w postaci prowizji oraz dopłat , a ci doliczają to do ceny towaru ....KROPKA .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria masz prawo do własnej opinii, ale będę wdzięczna abyś w przyszłości zaznaczał, że to Twoje subiektywne zdanie, bo Twoja wiadomość nie jest odpowiedzią na pytanie autorki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Tak , Masz rację ... przepraszam , to jest moje subiektywne zdanie w tym temacie niemniej przyznasz mi rację ,że nie tylko moje bo to żadna tajemnica , takie są realia , a wyprowadzenie z błędu autora błędu nie jest niczym zdrożnym .😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Oczywiście, zgadzam się z tym, że są osoby, które mają podobną opinię, ale jest też spora grupa, która się z tym stwierdzeniem nie utożsamia i jest zadowolona ze swoich oszczędności (i ja osobiście się do tej drugiej grupy zaliczam 🙂). 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A cóż takiego te tzw. oszczędności wnoszą?🤗

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 🥀 bo nie mają pojęcia ,że po wprowadzeniu ,,smarta ,, allegro poniosło prowizje niemal 3-krotnie, a w przypadku tańszych produktów wiele więcej co znacząco odbiło się na poziomie cen na portalu . Autor wątku zainteresowany jest kwotą oszczędności więc uważam ,że przy jej wyliczaniu powinien wziąć to pod uwagę .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Jest spora grupa ludzi która utożsamia się z poglądem, że ziemia jest płaska ale wszyscy doskonale wiemy jakie są fakty.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@raaddeek Przykro mi, ale nie ma możliwości wyzerowania tego licznika. Jedynym rozwiązaniem jakie mogę Ci zaproponować to założenie nowego konta i wykupienie na nim Smarta, wówczas będziesz widziała kwotę oszczędności z danego roku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  a czy np przerwa w smarcie nie wyzerowałaby licznika ? Być może sposobem byłoby nie opłacanie smarta i pozwolenie na wygaśnięcie umowy a dopiero potem wykupienie nowego ?

Nie wiem jak  działa licznik w smarcie al może byłby to jakims sposobem zamiast zakładania co rok nowego konta. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Tak.
oznacz moderatorów