anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana paczkomatu

Client:37741848
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam paczkomat od niedawna w swojej miejscowości. Jednak przy zamówieniu nie mogę zmienić adresu dostawy (zanim wykupiłam Allegro Smart to nie mieliśmy paczkomatu i musiałam podać ten najbliższy mojej miejsowości).

Jak mogę zmienić adres dostawy?

Anna Pażucha

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Przy zakupie, w trakcie wybierania metody dostawy i płatności, przy adresie paczkomatu kliknij ZMIEŃ. Jeżeli mimo to nie możesz wybrać nowego paczkomatu, być może nie jest on jeszcze dostępny, nie jest wprowadzony do sytemu. Zgłoś to do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=713f3db7-e741-4fba-9404-09ee86a58e6c

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:37741848 Podczas zmiany  paczkomatu jest dostępna mapa, najeżdżasz, klikasz i masz zmienione.

oznacz moderatorów

Client:37741848
#7 Wielbiciel#

Mapa jest, ale nie widnieje tam paczkomat. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:37741848 To może jeszcze go nie wprowadzili, czynny już jest? Pytanie wówczas bardziej do InPostu.

oznacz moderatorów

Client:37741848
#7 Wielbiciel#

Pisałam do "InPost-paczkomaty, kurier" na Messengerze ale mi odpisali, że to nie do nich. No więc nie wiem gdzie i kogo dalej pytać. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nowe paczkomaty są testowane chyba przez miesiąc, zanim staną się ogólnodostępne. Poczekaj, niebawem się pojawi. Zgłoś do Allegro, może to przyspieszysz.

oznacz moderatorów

Client:37741848
#7 Wielbiciel#

Akurat ten paczkomat jest już od września. Niestety nadal nie dostępny. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:37741848 No jak  ktoś chodzi na spacery to widzi, paczkomat postawiony w piątek a poniedziałek był dostępny. Widziałem, wiem. Tutaj  na AG był dostępny przedstawiciel InPostu.

oznacz moderatorów

Client:37741848
#7 Wielbiciel#

Akurat ten paczkomat jest już od września. Niestety nadal niedostępny. 

oznacz moderatorów