anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Allegro smart przez Pocztex48 - zła etykieta?

izzy87
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Wygenerowałem etykietę do zwrotu przez Pocztex Kurier 48. – wygenerowana etykieta ma oznaczenie XXL.

Na poczcie nie przyjęto mi przesyłki ze względu na wymiary: 145x20x20, "bo max to 120 cm."

Tutaj widzę że max wymiar dla pocztexu to 150 cm.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/metody-dostawy-poczty-polskiej-informacje-dla-sprzedajacych-EY0...

ale ze strony pocztex czytam, że przesyłka powyżej 120 cm musi mieć oznaczenie „niestandardowa”.

https://www.pocztex.pl/

Stąd pytanie czy:

  1. potrzebuje innej etykiety do zwrotu bo ta domyślna nie jest „niestandardowa”, jeśli tak to jak ją ponownie wygenerować?
  2. to poczcie wprowadzili mnie w błąd i etykieta wygenerowania na karcie zwrotu obejmuje też moją przesyłkę?
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@izzy87 Cześć. 🙂 Czy placówka Poczty nie była przypadkiem Agencją Pocztową? Spróbuj skontaktować się z inną Pocztą i zapytaj o możliwość nadania paczki. Wymiary się zgadzają, zatem nie powinno być problemu. 

 

ko_alka_1-1664362395331.png

Jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze rozwiązanie, to napisz do nas przez ten formularz i postaramy się zlecić podjazd kuriera po paczkę (podaj proszę dokładne wymiary przesyłki w wiadomości). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

izzy87
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

To nie była agencja na pewno.

Rzeczywiście lepiej będzie mi jednak zwrócić kurierem. O jaki formularz chodzi? W sensie wpisać tu w dyskusji?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@izzy87 piszę w imieniu Oli 🙂 Chodzi  o ten formularz dzięki niemu skontaktujesz się z doradcą Allegro, który będzie mógł zamówić dla Ciebie kuriera 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów