anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot inna metoda niż kupno smart

pawlo200711
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie czy można zmienić metodę darmowego zwrotu że smart. Bo paczkę dostałem allegro kurier dpd a chciałbym zwrócić w Paczkomacie inpost i nie wiem jak to zrobić 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@pawlo200711 Wejdź w zakładkę "Moje zakupy" kliknij zwrot i pojawią się metody, oczywiście jeżeli zakup w Smarcie masz prawo do darmowego zwrotu, jeżeli nie możesz tak zwrócić zadajesz pytanie Allegro i oni Ci umożliwią taki zwrot.

oznacz moderatorów

pawlo200711
#8 Zapaleniec#

A na jaki adres mam napisać do allegro 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@LEW433 
Na jaki adres @pawlo200711 ma napisać do Allegro, żeby zrobili coś, czego nie robią:
aby udostępnili etykietę zwrotną SMART! na paczkomat w sytuacji gdy zakup był metodą "Allegro Kurier DPD" ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pawlo200711 Jeżeli zakup był ze Smartem należy ci się darmowy zwrot.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@LEW433 
Wypada napisać pełną informację:
Jeżeli zakup był ze Smartem metodą "Allegro Kurier DPD" należy ci się darmowy zwrot tylko w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem Agencji Pocztowych) lub w punkcie DPD Pickup.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@pawlo200711 
Możesz zmienić proponowaną przez Allegro metodę odesłania, ale na swój koszt.

W paczkomacie nadasz zwrot na koszt Allegro tylko gdy dostawa była metodą "Allegro Paczkomaty InPost":
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac...

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów